Kinga Rusin zszokowała ostatnio swoich fanów niezwykle odważnym, półnagim zdjęciem, które zamieściła na Facebooku. Przy jego okazji prowadząca „Dzień Dobry TVN” i gospodyni show „Agent: Gwiazdy” chciała zwrócić uwagę na swój wpis dotyczący ochrony środowiska. Gwiazda TVN apelowała wówczas, aby Polacy sprzeciwili się planom Ministerstwa Środowiska, które planuje zlikwidować nadzór nas Lasami Państwowymi. Odważne zdjęcie od razu spotkało się z falą zachwytu jej fanów. Teraz Kinga Rusin dziękuje za komplementy, słowa wsparcia i aprobaty.

ZOBACZ: KINGA RUSIN już nagrywa drugą edycję „Agent: Gwiazdy”!

Co Rusin napisała na swoim Facbooku?

Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem "no make-up". Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać: bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych "ulepszaczy", bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów!

Jak widać, Kinga lubi podkreślać, że jej sylwetka jest wynikiem zdrowej diety, dbania o siebie i pracy na siłowni. Takie podejście do własnego organizmu i lansowana przez Rusin naturalność bardzo podobają się jej fanom, którzy od razu przystąpili do dalszego komplementowania dziennikarki.

PRZECZYTAJ TEŻ: KINGA RUSIN wie, jak zrobić wrażenie. Na promocję swojej książki wybrała seksowną koronkową kreację. Wow!

Czy świetna forma Kingi Rusin tkwi w ekologicznym podejściu do życia i odżywiania się, o którym pisała w wydanej w tym roku książce „Ekoporadnik”? Czytaliście ją już?