Kinga Rusin naprawdę ma się czym chwalić! Dziennikarka cieszy się niesłabnącą sympatią widzów, a przy tym zachowuje naturalność i pozytywną energię. Niejedna kobieta marzy o takiej sylwetce, jaką ma Kinga Rusin. W czym tkwi sekret jej figury? W wolnych chwilach gwiazda oddaje się swoim ulubionym sportom, czyli między innymi jeździ konno, na nartach, biega, surfuje, czy jeździ na rowerze. Oprócz tego swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza ćwiczeniom Ewy Chodakowskiej, pod której okiem regularnie ćwiczy. Do treningów oczywiście dołącza oczywiście zbilansowaną dietę i trzyma ją nawet na wakacjach! Co je, a czego nie je Kinga Rusin?

POLECAMY: EWA MINGE pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Wow! Uwierzycie, że w tym roku skończyła 50 lat?!

Kinga Rusin niedawno wróciła ze swoich rajskich wakacji, które dokładnie dokumentowała w mediach społecznościowych. Mimo urlopu i wypoczynku, dziennikarka nie zrezygnowała jednak z trzymanej przez siebie diety. Według magazynu Świat i Ludzie, nawet na wakacjach w malowniczej Oceanii, Rusin unikała miejscowych przysmaków, które nie zgadzały się z jej dietą. Na urlopie Kinga Rusin jadła głównie surowe ryby w lokalnym mleku kokosowym, homary i potrawkę z liści taro, czyli miejscowej odmiany ziemniaka. Jak wyznaje, jej dietetyczne zasady w łatwy sposób pozwalają jej utrzymać zgrabną sylwetkę:

"Nie stosuję żadnych drogich zabiegów. Nie mam czasu na spa, nie chodzę do kosmetyczki. Zmieniłam dietę: przestałam jeść mięso, które zamieniłam na warzywa, zaczęłam pić minimum 2 litry wody lub ziołowych herbat dziennie, ruszam się, kiedy tylko mogę" - powiedziała Rusin w wywiadzie.

Dieta Kingi Rusin rzeczywiście wydaje się być "do wytrzymania". Jest na pewno mniej restrykcyjna niż dieta dr Dąbrowskiej, która robi obecnie furrorę wśród polskich gwiazd. Są na niej m.in. Karolina Szostak, Anna Popek, czy Anna Dec.

ZOBACZ:  POST DOKTOR DĄBROWSKIEJ Przeszły na niego Szostak, Dec, Popek, Wędzikowska - jedzą tylko 600 kalorii dziennie!