Od kilu tygodni polski show-biznes rozgrzewało pytanie, kto zastąpi Kingę Rusin podczas weekendowych wydać Dzień dobry TVN. Kwestia ta w końcu się jednak wyjaśniła! Jak podaje dzisiejszy Super Express, na miejsce Kingi Rusin podczas dwóch miesięcy jej nieobecności wejdzie inna dziennikarka TVN - Ula Chincz.

ZOBACZ: AGENT GWIAZDY będzie druga edycja! Znamy pierwszego uczestnika show

Przez to zastępstwo Ulę czeka bardzo pracowity czas. Poza prowadzeniem porannego show u boku Piotra Kraśki, Chincz nadal będzie przeprowadzać wywiady i przygotowywać reportaże dla stacji, tak jak czyniła to do tej pory. W okresach wzmożonej pracy zamiast Chincz obok Kraśki staną inne prowadzące show: Anna Kalczyńska i Dorota Wellman. Co w tym czasie będzie robiła Kinga Rusin?

ZOBACZ: KINGA RUSIN w ekskluzywnej sesji dla "Gali" [ZDJĘCIA]

Dziennikarka już wyleciała do Argentyny, gdzie zaczęły się nagrania do drugiej edycji programu Agent: Gwiazdy. Praca nad show wiąże się z długą nieobecnością prezenterki w Polsce, przez co nie będzie mogła co drugi weekend witać widzów Dzień Dobry TVN.

CZYTAJ TEŻ: KINGA RUSIN, IGA I POLA LIS W ich życiu pojawił się nowy obiekt westchnień

Druga edycja programu Agent: Gwiazdy pojawi się na antenie TVN już wiosną. Wciąż nie jest znana pełna lista uczestników show. Pewne są raptem trzy gwiazdy: Jarosław Kret, Agnieszka Rylik i Odeta Moro. Kto dołączy do nich już za chwilę w Argentynie? Mamy nadzieję, że szybko pojawią się przecieki z ich wylotu do Ameryki Południowej!