25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. Mimo to wiele aukcji wciąż trwa. W tym roku jest szansa na kolejny rekord w zbiórce prowadzonej przez wielotysięczną armię wolontariuszy Jerzego Owsiaka. Na koncie WOŚP jest już ponad 62 miliony złotych! Do 8 marca ta suma powinna się jednaka znacznie zwiększyć. Chce się do tego przyłożyć też Kinga Rusin, która z determinacją licytuje pewną suknię wystawioną na sprzedaż przy okazji 25. finału WOŚP. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to kreacja, którą fundacji podarowała... ona sama!

WIĘCEJ O WOŚP: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Padł już pierwszy rekord 25. finału WOŚP!

Jak co roku w akcję WOŚP chętnie zaangażowały się topowe polskie gwiazdy. Na licytacje prezenty od siebie podarowali m.in. para prezydencka (zdjęcie Agaty Dudy to hit licytacji!) Anja Rubik, Robert Lewandowski, Natalia Siwiec, Margaret, Jessica Mercedes Kirschner, Jerzy Stuhr i Piotr Kraśko.

HOT NEWS: JERZY OWSIAK zostanie zgłoszony do Pokojowej Nagrody Nobla?

W grupie darczyńców WOŚP jest też Kinga Rusin, która przekazała Orkiestrze koronkowąsuknię duetu Paprocki&Brzozowski, którą miała na sobie podczas zeszłorocznego Balu Fundacji TVN. Jak się okazuje, dziennikarka nie zamierza rozstawać się z kreacją i sama również ją licytuje! Czy faktycznie zamierza ją kupić?

Ja też licytuję. Tak łatwo jej nie oddam. Obserwuję, jak rośnie stawka za suknię. Ja zadeklarowałam, że też licytuję. Być może kupię, kto wie. Widzę, że są trzy osoby mocno licytujące ze mną. Przed chwilą sprawdziliśmy, moja aukcja jest aktywna do 27 stycznia, będę walczyć.

Tak mówiła Rusin w niedzielę podczas finału. Od tego czasu cena kreacji zdążyła kilkakrotnie wzrosnąć. Póki co utrzymuje się na pułapie 10 100 złotych. Jeśli jesteście chętne wydrzeć ją Kindze sprzed nosa, wystarczy zadeklarować wyższą sumę!

WIĘCEJ O LICYTACJACH GWIAZD: WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Licytacja której gwiazdy osiągnęła najwyższą cenę?

Ciekawe, czy dziennikarce uda się zatrzymać kreację duetu Paprocki&Brzozowski w swojej szafie. Bo trzeba przyznać, że jest to doprawdy wyjątkowo piękna suknia.

Wszytko wyjaśni się już 27 stycznia. Będziecie śledzić tę licytację?