2 sierpnia na warszawskiej Pradze, gdzie odbyła się prezentacja nowej jesiennej ramówki TVN, zebrały się najjaśniej świecące gwiazdy stacji. Nie zabrakło Agnieszki Woźniak-Starak, Kingi Rusin, Magdy Gessler, Małgorzaty Kożuchowska, Piotra Kraśko, Małgorzaty Rozenek czy Kuby Wojewódzkiego. Już od września będziemy mogli oglądać nowe sezony ulubionych programów, a także kilka nowości, między innymi serial Diagnoza, w którym zobaczymy Maję Ostaszewską i Macieja Zakościelnego. W tym roku na imprezie, gwiazdy nie zachwyciły niestety swoimi stylizacjami. Z tłumu, naszym zdaniem, wyróżniały się najbardziej Małgorzata Kożuchowska oraz Kinga Rusin, które postawiły na klasyczne kreacje i to właśnie prostota, wygrała tym razem!

Kinga Rusin niedawno wróciła ze swoich długich, egzotycznych wakacji i na prezentacji nowej ramówki TVN wyglądała na bardzo wypoczętą i wprost promieniała! Na tę okazję wybrała butelkowozieloną, lejącą kreację do ziemi z połyskującego materiału, stawiając na klasykę i nie pokazując jednocześnie zbyt dużo ciała (chociaż wiemy, że ma się czym chwalić...). Do tego czarne szpilki, czarna torebka, rozwiane włosy i lekki makijaż i idealana stylizacja gotowa!

Małgorzata Kożuchowska natomiast, postawiła na klasyczną czerń. Gwiazda, która promowała serial Druga Szansa, pojawiła się na ramówce w dopasowanej, stylowej, sięgającej za kolano sukience marki Sportmax. Jako dopełnienie stylizacji wybrała szpilki bardzo modnej marki Alaia oraz duże pomarańczowe kolczyki. Ta stylizacja to prawdziwa kwintesencja eleganckiego stylu Małgorzaty Kożuchowskiej.

Zobaczcie GALERIĘ i oceńcie, kto wyglądał lepiej! ----->