Kinga Rusin pojawiła się na Oscarach 2019. Co prawda nie na samej gali w Dolby Theatre, ale na czerwonym dywanie. Dziennikarka miała także dostęp do strefy prasowej, gdzie przychodziły kolejno wszystkie gwiazdy nagrodzone Oscarem, m.in. Lady Gaga, Rami Malek, Mahershala Ali czy Olivia Colman. Rusin mogła spotkać nagrodzonych i osobiście im pogratulować, miała też możliwość porozmawiania z ekipą "Zimnej Wojny". Niestety, jak już wiemy, polski film nie otrzymał żadnego z trzech Oscarów, do których był nominowany. Wszystkie trafiły do "Romy" Alfonso Cuarona. Jednak nie popsuło to humoru aktorom, producentom i reżyserowi. Widać było, że zwłaszcza Borys Szyc bardzo cieszył się z obecności na oscarowej gali - zrobił sobie nawet "selfie" z Bradleyem Cooperem i Ramim Malkiem. Zazdrościmy!

Kinga Rusin na Oscarach wystąpiła w czarnej koronkowej sukni, na którą zarzuciła białą etolę ze strusich piór. To projekt marki Liu Jo. W tym roku Kinga nie postawiła na polskiego projektanta, ale na zagraniczny design. Gwiazda wyglądała elegancko i wytwornie. Jej szykowną stylizację uzupełniły duże srebrne kolczyki oraz mała czarna torebka. Zdjęcia Rusin z Oscarów obejrzycie w naszej GALERII>>

Oscary 2019 były wyjątkowe. Wielkim zaskoczeniem była choćby statuetka dla filmu "Green Book" w kategorii "najlepszy film". Na pewno najbardziej ekscytującym momentem gali był wspólny występ na żywo Lady Gagi i Bradleya Coopera w piosence "Shallow". To właśnie ten utwór zdobył Oscara. Tym samym Lady Gaga spełniła swoje największe marzenie. Gdy dziękowała za Oscara, nie kryła wzruszenia i emocji.  Polskę tego wyjątkowego wieczoru reprezentowali Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela,Tomasz Kot z żoną, Joanna Kulig, Borys Szyc, Łukasz Żal z żoną oraz producenci "Zimnej Wojny".

Tu zobaczysz wszystkie gwiazdy na czerwonym dywanie>>