Kinga Rusin po bardzo pracowitym okresie zawodowym postanowiła się na jakiś czas zrelaksować i wzorem swoich koleżanek ze stacji TVN wyjechała na krótkie wakacje. Dziennikarka za cel podróży wybrała sobie słoneczną Hiszpanię i na kilka dni zatrzymała się w Barcelonie, gdzie co i rusz robi sobie zdjęcia i wrzuca je na swojego Instagrama. Jedno z ostatnich podpisała:

To był cudowny dzień z @iga_lis. Dobranoc!

Bo faktycznie, na wakacje wybrała się ze swoją nastoletnią córką, która w informowaniu swoich followersów na Instagramie o obecnym miejscu pobytu nie jest wcale gorsza od swojej mamy. Iga Lis, która próbowała już swoich sił w modellingu, najwyraźniej ma także smykałkę do fotografii. Na jej koncie regularnie pojawiają się bowiem bardzo dobre ujęcia. Bohaterką części z nich jest ona sama.

HOT NEWS: Kinga Rusin  wie, jak zrobić wrażenie. Na promocję swojej książki wybrała seksowną koronkową kreację. Wow!

Naszą szczególną uwagę zwróciło jedno z ostatnich, czarno–białych zdjęć Igi, które zostało wykonane właśnie w Barcelonie. Widzimy na nim zdeklasowaną Igę, który odpoczywa na leżaku a przed nią leży otwarta torba Falabella od Stelli McCartney. Jak udało nam się ustalić, dodatek ten kosztuje w Polsce ponad 3,5 tys. złotych! Nie sama cena torby jest jednak najbardziej szokująca, ale jej zawartość…

IGA LIS NA WYBIEGU: Pokaz Paprocki & Brzozowski Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa gwiazdą wybiegu!

Z torby wystaje bowiem najnowsze wydanie tygodnika Polityka, co od razu zwróciło uwagę przyjaciół Igi. Niektórzy pokusili się nawet o złośliwe komentarze:

lokowanie produktu #polityka

Nas zastanawia najbardziej jednak, dlaczego Iga na wakacje zabrała ze sobą Politykę a nie Newsweeka, którego redaktorem naczelnym jest jej tata, Tomasz Lis? Czyżby Iga chciała w ten sposób zrobić ojcu na złość? Albo lekturę Newsweeka ma już za sobą i sięga po inne tygodniki w celu porównania ich treści? A może w obecności Kingi nie można mieć przy sobie gazety redagowanej przez jej byłego męża?

JAK ODPOCZYWAJĄ GWIAZDY TVN: Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan razem na Mykonos [ZDJĘCIA]

Niezależnie, czy to „lokowanie produktu” było zamierzone czy przypadkowe, mamy nadzieję, że obie panie świtanie bawią się w Barcelonie i mają czas na inne atrakcje niż tylko czytanie Polityki