Kinga Rusin nie pójdzie na Bal TVN 2018? Dziennikarka wydała w sobotę rano oświadczenie, które wprawiło wszystkich w niemały szok. Rusin wyjaśniła w nim, dlaczego skasowała na Instagramie wszystkie posty dotyczące konfliktu z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem, a także poinformowała, że prawdopodobnie nie będzie jej na dzisiejszym balu TVN. Przypomnijmy, że Bal Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam" to najważniejsza impreza stacji oraz jedna z największych imprez roku polskiego show-biznesu. Rusin na balu TVN zabrakło tylko raz - w 2011 roku. A ostatnio Kinga zachwycała na balu stacji regularnie swoimi wspaniałymi stylizacjami - dwa lata z rzędu miała na sobie fenomenalne kreacje duetu Paprocki & Brzozowski. Wielokrotnie została uznana też najlepiej ubraną gwiazdą, a nawet królową balu. Jak wyjaśniła Rusin w swoim wpisie na Instagramie, miała już nawet gotową suknię na dzisiejszą imprezę! Co więc się stało, że zabraknie jej na balu TVN? Sprawdź PONIŻEJ.

Kinga Rusin nie pójdzie na bal TVN 2018?

Kinga Rusin w sobotę, 15 września, prowadziła razem z Piotrem Kraśko poranny program "Dzień Dobry TVN". Specjalnie po to przyleciała do Polski. Miała w planach także pójście na wielki bal TVN, który odbędzie się dziś wieczorem w specjalnie postawionym na tę okazje namiocie na torach wyścigów konnych w Warszawie. Jednak po południu Rusin napisała na Instagramie, że prawdopodobnie nie będzie jej na balu. Dlaczego?

Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć, choć przygotowałam piękną suknię.
Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Rusin odniosła się także do konfliktu z Małgorzatą Rozenek i Radosławem Majdanem, dotyczącego promowania marek kosmetycznych, które testują swoje produkty na zwierzętach:

W kwestii wszystkich marek akceptujących okrucieństwo wobec zwierząt i wszystkich celebrytów je reklamujących. Jeśli robią to świadomie, obciąża to ich sumienie i wizerunek. Niech wiedzą, że my wiemy, że jesteśmy coraz bardziej świadomi.

Wyjaśniła także, dlaczego usunęła z Instagrama wszystkie posty na ten temat:

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze.

Wiadomość, że Kinga Rusin nie pójdzie na bal TVN, zaskoczyła wszystkich. Wielu fanów dziennikarki prosi ją pod postem na Instagramie, by zmieniła zdanie i jednak poszła na bal "z podniesioną głową". Internauci apelują do Rusin, żeby po raz kolejny pojawiła się na balu i zachwyciła stylizacją, tym bardziej, że suknia już jest gotowa... Rusin na pewno olśniłaby wszystkich na czerwonym dywanie!

Czy Kinga ostatecznie pojawi się na Balu Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam"?

Przekonamy się już dziś wieczorem! Tymczasem ZOBACZ ZDJĘCIA Kingi Rusin na balu TVN w ostatnich latach>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kończę spór personalny w którym broniłam mojego dobrego imienia. Dziękuję za wspaniałe wsparcie dziesiątek tysięcy ludzi (w sumie ponad 100 tysięcy polubień postów). Zdecydowałam się jednak skasować te oświadczenia bo zaczęły przesłaniać rzeczy najważniejsze. Razem pozostajemy w walce o przyrodę i prawa zwierząt. Podobnie jak Wy nie jestem radykalna, stosuję to co nazwałam Moim Minimum Ekologicznym.Każdy z nas konsumentów może BEZ WYSIŁKU i DYSKOMFORTU i wielkich poświęceń codziennie w jakiś sposób przyczynić się do poprawy sytuacji zwierząt i planety. Łatwo zrezygnować z marek kosmetyków testowanych na żywych zwierzętach. Są setki alternatyw (droższych i tańszych) i wymaga to małego wysiłku. Łatwo zrezygnować z naturalnych futer. Są alternatywy i są nawet tańsze. Niestety, trudniej zrezygnować z galanterii skórzanej ale niektórzy robią to coraz częściej. Ja np. jeszcze nie zdecydowałam się na ten krok. Ale za to nie jem mięsa. O innych kwestiach (np. samochody czy jeździectwo) będę się jeszcze wypowiadać. Ważne, żebyście nie dali się zakrzyczeć, że jak robicie tylko jedną rzecz dobrą dla przyrody, ale już nie pięć to jesteście hipokrytami i wszystko jest nic nie warte. Mamy prawo zwracać uwagę i robić dobro nawet jeśli sami nie jesteśmy doskonali. W kwestii wszystkich marek akceptujących okrucieństwo wobec zwierząt i wszystkich celebrytów je reklamujących. Jeśli robią to świadomie, obciąża to ich sumienie i wizerunek. Niech wiedzą, że my wiemy, że jesteśmy coraz bardziej świadomi. Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Wrz 15, 2018 o 5:04 PDT