Kinga Rusin zdradziła właśnie, że prace nad 4. edycją popularnego show „Agent: Gwiazdy” ruszyły na dobre. Czwarty sezon pełnego przygód reality-show z udziałem gwiazd widzowie TVN mają zobaczyć już na wiosnę 2019. Aby program mógł zostać wtedy wyemitowany, musi zostać nagrany stosunkowo wcześniej, czyli już pod koniec tego roku. Lista gwiazd, które wezmą udział w kolejnej odsłonie programu, będzie trzymana w tajemnicy do ostatniej chwili. Odkąd TVN wznowił kilka lat temu "Agenta", jego prowadzącą została Kinga Rusin. Jednak w nowym poście na Instagramie, Rusin mruga okiem do swoich fanów, pisząc: "nie wiadomo nawet, kto będzie prowadził". Co to znaczy? Czy Rusin nie poprowadzi 4 edycji "Agenta"? Sprawdź!

Kinga Rusin nie poprowadzi "Agenta 4"? 

Kinga Rusin napisała na swoim profilu na Instagramie, że przygotowania do czwartej odsłony "Agenta" trwają w najlepsze. Zasugerowała jednak, że nie wiadomo na razie, kto będzie prowadził:

Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą „czelendże”! Cóż to teraz będą za emocje! Nawet nie wiadomo, kto będzie prowadził! Zapnijcie pasy! - napisała na Instagramie Rusin.

Czy to znaczy, że Kinga Rusin nie poprowadzi "Agenta 4"? Nic bardziej mylnego :-) Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" miała na myśli tylko i wyłącznie to, że nie wiadomo, kto będzie prowadził w grze i ostatecznie wygra program. Ale trzeba przyznać, że zestresowała fanów "Agenta" nie na żarty. Ale uspokajamy: Kinga Rusin poprowadzi "Agenta" w 2019 roku. Pytanie, kim będą uczestnicy. To pewnie okaże się już wkrótce. Tymczasem dziś Rusin napisała:

Ponieważ coraz więcej osób się o mnie martwi (niektórzy szczerze niektórzy nie do końca), a mój wczorajszy post ewidentnie nie dla każdego był zrozumiały, to teraz tak, żeby już wszystko było jasne: oczywiście POPROWADZĘ 4. edycję AGENTA! Ps. Ku radości jednych i ku rozpaczy innych - napisała dziś Rusin na Instagramie, oficjalnie potwierdzając swój udział w show.