Kinga Rusin znów komentuje aferę z Małgorzatą Rozenek. Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN odpowiedziała na serię InstaStories, jakie Rozenek dodała dziś rano na Instagramie. Znalazły się tam m.in. linki do materiałów, w których Rusin jest dyskredytowana, m.in. za swoją działalność biznesową i markę Pat & Rub. Choć Małgorzata szybko skasowała stories, to, jak wiadomo, w Internecie nic nie ginie. Kinga Rusin zdążyła zobaczyć materiały i postanowiła wydać kolejne oświadczenie. Mocne! Końca tego sporu na razie nie widać, a gwiazdy (nie tylko TVN) coraz bardziej dzielą się na zwolenników Rozenek lub Rusin. Kto stoi po czyjej stronie? Oraz co tym razem Kinga Rusin napisała o Małgorzacie Rozenek? Sprawdź wszystko PONIŻEJ.

Kinga Rusin o Małgorzacie Rozenek: Poluje na cudzych mężów

Kinga Rusin w czwartek, 13 września, zamieściła na Instagramie trzeci z kolei wpis dedykowany Małgorzacie Rozenek i jej współpracy z marką Avon. Oto, co napisała dziennikarka:

Znowu MUSZĘ się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i - uwaga! - zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami, które zaraz usunęła - pewnie ze wstydu. Ale w internecie nic nie ginie i już powstały o tym artykuły.

Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak bo stanowisko Majdanów ws cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony. Powinni się wstydzić, powiedzieć, że nie wiedzieli, a nie bronić marki Avon.

Dalej Rusin jest zdecydowanie ostrzejsza w słowach:

Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami - to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo?

O tym, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie pałają do siebie sympatią, wiadomo od lat. Otóż kiedyś w mediach krążyły plotki, jakoby Rozenek miała romans z dziennikarzem Piotrem Kraśko. Te donosy nigdy nie zostały co prawda potwierdzone ani skomentowane (ani przez Kraśkę, ani jego żonę, Karolinę Ferenstein-Kraśko). Jednak od tego czasu Rozenek jest wrogiem Rusin, która blisko przyjaźni się z Kraśkami.

Kinga Rusin w swoim wpisie na Instagramie wyjaśnia, że solidarność kobiet oraz walka o ich prawa jest dla niej priorytetem od lat:

Natomiast od zawsze walczę o należne prawa DLA KOBIET! Nie prowadzę imprez ale Kongresy Kobiet (pro bono) owszem! Brałam udział w protestach i nigdy nie unikałam ostrego tonu w komentowaniu niesprawiedliwej dla kobiet rzeczywistości.

ZOBACZ TEŻ: Wywiad wideo z Kingą Rusin - "Za wcześnie wyszłam za mąż. To był błąd..."

Dziennikarka zarzuca natomiast Małgorzacie Rozenek to, że nie uczestniczy w publicznych inicjatywach wspierających kobiety:

Rozenek nie poszła nawet na żaden czarny marsz, co przyznała w wywiadzie. Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit. I kłamać na mój temat. Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć!

Rusin po raz kolejny postanowiła także wyjaśnić, jak wygląda produkcja i sprzedaż kosmetyków należącej do niej marki:

Odpowiadając na pytania: sprzedaż rośnie teraz kilkaset procent rocznie. Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały już 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb).

Cały swój wpis Kinga Rusin zakończyła dobitnym stwierdzeniem:

Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda?

Najnowszy post Kingi Rusin o Małgorzacie Rozenek zobaczysz PONIŻEJ:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I znowu MUSZĘ się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami które zaraz usunęła- pewnie ze wstydu. Ale w internecie nic nie ginie i już powstały o tym artykuły. Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak bo stanowisko Majdanów ws cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony. Powinni się wstydzić, powiedzieć, że nie wiedzieli, a nie bronić marki Avon. Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami - to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? Natomiast od zawsze walczę o należne prawa DLA KOBIET! Nie prowadzę imprez ale Kongresy Kobiet (pro bono) owszem! Brałam udział w protestach i nigdy nie unikałam ostrego tonu w komentowaniu niesprawiedliwej dla kobiet rzeczywistości. Zerknijcie np. na mój wpis na insta z 8.03.2018r. Rozenek nie poszła nawet na żaden czarny marsz co przyznała w wywiadzie. Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit. I kłamać na mój temat. Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć! Odpowiadając na pytania: sprzedaż rośnie teraz kilkaset procent rocznie. Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały już 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb). Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda?

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Wrz 13, 2018 o 5:47 PDT

Kto popiera Kingę Rusin, a kto Małgorzatę Rozenek w tym sporze?Pierwszy post na Instagramie Rusin polubili m.in.: Borys Szyc, Dawid Woliński, Karolina Korwin Piotrowska i Joanna Krupa, a pozytywnie skomentowali go Olga Frycz, Rafał Maślak, Joanna Krupa, a nawet Magda Gessler, zdaniem wielu królowa TVN. Rozenek może zaś liczyć na wsparcie męża, Radosława Majdana, oraz Marcina Tyszki, Łukasza Jemioła i Ewy Minge.