Kinga Rusin to jedna z ulubionych i najpopularniejszych polskich dziennikarek. Od 25 lat cieszy widzów swoją obecnością – początkowo w stacji TVP, później w TVN. Jest prowadzącą "Dzień Dobry TVN", gdzie występuje w duecie z Piotrem Kraśko. Serca widzów Rusin podbiła naturalnością, swobodą w rozmowach z zaproszonymi gośćmi i uśmiechem, który nie schodzi jej z twarzy. W 2006 roku wytańczyła zwycieństwo w programie "Taniec z Gwiazdami". Od zeszłego roku prowadzi show "Agent: Gwiazdy". A dziś Kinga Rusin obchodzi 47 urodziny!

Kinga Rusin to jednak nie tylko świetna dziennikarka, ale przede wszystkim wspaniała mama. Z pewnością potwierdzają to jej zdjęcia z córkami – Polą i Igą Lis. Panie chętnie razem pozują do zdjęć, a córki bardzo aktywnie wspierają w sieci swoja mamę. Na Instagramie Kingi Rusin znajdziecie masę pięknych zdjęć, na których widać jej wyrzeźbioną sylwetkę. Córki dzielnie udzielają jej wsparcia w komentarzach. Iga często żartuje, że jej mama wygląda lepiej niż ona. Córki Rusin na swoich kontach na Instagramie również bardzo często chwalą się piękną mamą.

ZOBACZ: IGA LIS skomplementowała mamę na Instagramie!

Przypomnimy, że Iga Lis jakiś czas temu spróbowała swoich sił w modelingu. Mieliśmy okazję podziwiać ją m.in. na pokazie Paprocki & Brzozowski. Z kolei Pola Lis poszła w ślady rodziców i stawia pierwsze kroki w dziennikarstwie. Pola studiuje dziennikarstwo w Nowym Jorku, a jakiś czas temu na łamach jednego z polskich portali ukazał się jej pierwszy artykuł. Iga i Pola są najwierniejszymi fankami Kingi Rusin. Dzięki ich zdjęciom, możemy zobaczyć, jaka Kinga jest naprawdę.

Dziś Kinga Rusin obchodzi 46. urodziny. Zobaczcie w naszej GALERII najpiękniejsze zdjęcia Rusin z córkami! 

Właśnie na Instagramie Iga Lis złożyła mamie piękne życzenia urodzinowe: