Konflikt między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek przybiera na sile. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym szczegółowo odpowiedziała na zarzuty swojej koleżanki ze stacji. Zazwyczaj bardzo dyplomatyczna i profesjonalna Kinga Rusin tym razem nie przebierała w słowach. Po tym, jak żona Radosława Majdana zarzuciła jej publicznie lans na obronie praw zwierząt, prowadząca "Agent Gwiazdy" postanowiła nazwać rzeczy po imieniu. 12 września Rusin napisała:

No dobra, nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! - zaczęła swój post Kinga Rusin.

Następnie Rusin postanowiła wyjaśnić swoim odbiorcom, dlaczego - jej zdaniem - Małgorzata Rozenek tak ostro odpowiada jej na krytykę odnośnie swojej współpracy z marką Avon. Przypomnijmy, że gwiazda "Iron Majdan" twierdzi, że nie wiedziała o tym, że firma znajduje się na liście marek kosmetycznych, które testują swoje produkty na zwierzętach. Rozenek w kampanii Avon zobaczysz TUTAJ>>

Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się, że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa - napisała mocno Rusin.

Rusin na Instagramie ostro o Rozenek

Kinga Rusin w dalszej części swojego wpisu na Instagramie wylicza swoje zasługi na rzecz obrony praw zwierząt i ochrony środowiska. Przy okazji, wytyka Małgorzacie Rozenek, że ta nigdy nie brała udziału w tego typu akcjach:

- Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działalności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy - czytamy na Instagramie Kingi Rusin.

Na koniec swojego emocjonalnego wpisu Kinga Rusin daje wprost do zrozumienia, że atak Małgorzaty Rozenek na jej osobę ma podłoże finansowe. Jako nowa ambasadorka marki Avon Rozenek ma rzekomo widzieć zagrożenie w firmie kosmetycznej, której współwłaścicielką jest Kinga Rusin.

- Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna, niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję, czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje - skwitowała Rusin.

Słowa swojej mamy w pełni popiera Pola Lis. 21-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa skomentowała post następującymi słowami:

- Gdy ktoś jest w 100% sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100% naturalnego... walka o obronę zwierząt, puszczy i swojego honoru jest bezcenna. Brawo - napisała Pola.

Najnowsze zdjęcia Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek-Majdan z publicznych wystąpień znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ROZENEK O KRUPIE: "3 lata walczyła o kontakt z Avonem!" Skontaktowaliśmy się z menedżerką Krupy