Kinga Rusin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Gdy w 1993 roku poznała Tomasza Lisa, zakochała się bez pamięci i już rok później para stanęła na ślubnym kobiercu. Niestety, ich bajka nie trwała długo.  

Zakochani byli razem 12 lat. Owocem ich związku są córki – Pola, która próbuje swoich sił w dziennikarstwie oraz Iga, która stawia pierwsze kroki w modelingu. Idylla Rusin dobiegła końca, gdy Tomaszowi Lisowi wpadła w oko… przyjaciółka dziennikarki, Hanna Smoktunowicz. Od samego początku była stałą bywalczynią w ich domu, świadkiem na ślubie Rusin i Lisa, a nawet chrzestną matką jednej z córek.

Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku, a już rok później Tomasz Lis oficjalnie był mężem Hanny Smoktunowicz. Ich ślub był wydarzeniem roku, a wszyscy zastanawiali się, jak zareagowała na to Kinga.

A jak pani zdaniem powinnam reagować? Po pierwsze, z Tomkiem rozstaliśmy się ponad dwa lata temu, po drugie, nie chcę już do tamtego czasu wracać. Tomasz Lis to dla mnie przeszłość. Żyję przyszłością. – powiedziała wówczas w wywiadzie dla Gali.

I faktycznie. W 2010 roku Kinga Rusin odnalazła szczęście u boku adwokata, Marka Kujawy. Para poznała się podczas wakacji na greckiej wyspie Rodos i podobno od razu między nimi zaiskrzyło. Dziś Kinga Rusin i Marek Kujawa są już razem od sześciu lat.

Zobacz: KINGA RUSIN Zakochana!

Dziennikarka rzadko wypowiada się na temat swojego związku. Co więcej w jednym z wywiadów przyznała, że ukochany nie chce pokazywać się w gazetach, a ona ma zamiar to uszanować.To jednak nie znaczy, że nie mamy okazji podziwiać partnera prezenterki na jej prywatnych zdjęciach. Dziennikarka często chwali się na swoim Instagramie córkami, Polą i Igą, które wraz z mamą spędzały poszczególne dni wakacji.

Zobacz: Kinga Rusin zaprezentowała kobiece wdzięki w bikini. To zdjęcie robi wrażenie!

Tym razem Kinga Rusin wybrała się na wakacje w towarzystwie ukochanego. Wszyscy myśleli, że dziennikarka wybrała się w samotną podróż do Paryża, ale jedno zdjęcie zdradziło, że w romantycznym wypadzie towarzyszy jej partner Marek Kujawa.  Zakochani wybrali się na przejażdżkę skuterem po zakątkach Paryża.

Przeczytaj także: KINGA RUSIN Opowiem wam moją historię