Dla Kingi Rusin tegoroczne Oscary będą niezapomnianą przygodą. Któż nie chciałby tańczyć z Leonardo DiCaprio, wygłupiać się z Jayem - Z czy być komplementowaną przez Beyonce? Brzmi jak sen, ale to wszystko wydarzyło się naprawdę, a dziennikarka podzieliła się wspomnieniami oscarowej nocy na Instagramie.

Kinga Rusin na oscarowym after party

Nie jest tajemnicą, że po oficjalnej części oscarowej nocy co roku przychodzi pora na imprezy "po", czyli popularne after parties. Jednymi z najbardziej znanych są te organizowane przez Vanity Fair czy Eltona Johna. Los Angeles jednak żyje Oscarami wszędzie i przez wiele dni, tak więc przyjęć z udziałem gwiazd nie brakuje. Na jednym z nich znalazła się Kinga Rusin. Choć dziennikarka nie mogła zamieścić w mediach społecznościowych relacji z wydarzenia ( obowiązywał na nim zakaz robienia zdjęć), Kinga podzieliła się z fanami zdjęciem z mocno odchudzoną Adele, którą Kindze udało się "złapać" na zdjęcie po przyjęciu.

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. (...)  Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa. Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬ - pisze Rusin. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. (...) - czytamy.

Kinga Rusin w zagranicznych mediach

Spotkanie Polki z gwiazdami Hollywood odbiło się szerokim echem także w mediach brytyjskich i amerykańskich. O przyjęciu Beyonce, na którym bawiła się Kinga napisał m.in. magazyn "People" czy "Daily Mail". Trzeba jednak przyznać, że w świetle przygody, którą przeżyła Kinga, publikacje zagranicznych mediów zupełnie nie zaskakują. Też zazdrościmy Kindze i gratulujemy udanej zabawy!