Kinga Rusin – emerytowana prezenterka telewizyjna, współwłaścicielka dobrze prosperującej marki kosmetycznej, amatorka jeździectwa, pływania i malarstwa, zwyciężczyni czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami", laureatka Róży Gali, a prywatnie dumna matka dwóch dorosłych córek. Choć niektórym moze być trudno w to uwierzyć, 9 marca 2021 roku skończyła równo 50 lat. Była gwiazda programów "Dzień Dobry TVN", "You Can Dance. Po prostu tańcz" i "Agent Gwiazdy" w ubiegłym roku po piętnastu latach odeszła z TVN i dziś u boku swojego ukochanego partnera, prawnika Marka Kujawy, spełnia się w roli przedsiębiorcy i aktywistki, której nie są obojętne tematy związane z degradacją środowiska naturalnego, ochrony zagrożonych gatunków roślin i zwierząt oraz walka o prawa dyskryminowanych grup społecznych.

Kinga Rusin kiedyś i dziś

Przeglądając archiwa agencji fotograficznych, znaleźliśmy prawdziwe perełki z początków kariery Kingi Rusin w mediach (i nie tylko)! Patrząc na te zdjęcia, możemy śmiało stwierdzić, że chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze, jak teraz.

Jak na przestrzeni lat zmieniał się jej styl? Zobacz spektakularną metamorfozę dzisiejszej solenizantki już teraz w naszej urodzinowej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kinga Rusin uderza w Agustina Egurrolę: "Od szczucia, propagandy i kłamstwa nie da się odciąć"