Kinga Rusin skończyła w czwartek 46 lat. Z tej okazji gwiazda TVN-u wybrała się w specjalna podróż do Wenecji. Na jej Instagramie przez cały miniony weekend pojawiały się zdjęcia z tej wyprawy. Kinga Rusin wygląda na nich naprawdę zjawiskowo! Była uśmiechnięta i wyglądała, jakby cały czas miała szampański i niczym niezmącony humor! Jej fani w komentarzach nie mogli przestać chwalić jej formy i urody. Aż trudno uwierzyć, że gospodyni "Dzień Dobry TVN" skończyła 46 lat! Czy patrząc na jej zdjęcia, jesteście w stanie dać temu wiarę?

ZOBACZ: KINGA RUSIN w ekskluzywnej sesji dla "Gali"

Kinga Rusin bardzo dba o swój wygląd. Gwiazda TVN-u stawia przede wszystkim na zdrowe odżywianie, dzięki któremu zachowuje młodzieńczą energię. Niedawno dziennikarka wydała nawet książkę, w której doradza innym, jak zdrowo i pięknie żyć. Przypomnijmy, że jej ekopordanik okazał się sprzedażowym hitem i już wkrótce planowany jest trzeci dodruk książki.

Kinga Rusin jest też właścicielką firmy, która produkuje naturalne kosmetyki. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia musimy przyznać, że dziennikarka jest ich najlepszą ambasadorką.

Gospodyni „Dzień dobry TVN” kilka dni temu świętowała swoje 46. urodziny. Dziennikarka postanowiła spędzić je w wyjątkowym miejscu. Tym razem na celebrowanie swojego jubileuszu wybrała Wenecję. Na Instagramie mamy Igi i Poli Lis pojawiło się multum zdjęć z jej podróży. Na każdym z nich Kinga Rusin wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną. Nic dziwnego, w końcu świętowała tam swoje urodziny!

POLECAMY: KINGA RUSIN oczami córek Igi i Poli Lis [ZDJĘCIA]

W komentarzach pod fotografiami fani nie mogą przestać chwalić jej urody, ale i formy oraz stylizacji. "Spełniona kobieta" – napisała jedna z internautek. Inne również nie szczędziły jej pochwał:”

"Zazdroszczę, ale tak pozytywnie i z uśmiechem, podróży, ciekawego życia, pasji i możliwości ich realizacji, figury, energii itp. Podziwiam i kibicuję od lat, bo jesteśmy w podobnym wieku. Fajnie tak przeżyć życie i mieć możliwość spełniania swoich marzeń.”

No cóż, wygląda na to, że Kinga Rusin nie tylko świetnie wygląda, ale i znakomicie czuje się w swoim wieku.

Nas zastanawia jedynie, kto robił Kindze te wszystkie zdjęcia? Czyżby wyjechała do Wenecji ze swoim obecnym partnerem Markiem Kujawą? Szkoda, że para nie opublikowała żadnego wspólnego, romantycznego zdjęcia! Aż tak bardzo zależy im na ochronie prywatności…?