Kinga Rusin rozebrała się w szczytnym celu. Znana z zaangażowania w ochronę środowiska prowadząca "Dzień Dobry TVN" i "Agent Gwiazdy" w wieku 48 lat zdecydowała na swoją pierwszą nagą sesję zdjęciową. Dziennikarka zrobiła to, aby zwrócić uwagę swoich fanów i mediów na problem degradacji środowiska naturalnego w Polsce. Przy okazji postanowiła także wypromować inicjatywę "Zielone Serca", stworzoną wspólnie ze swoim partnerem życiowym, Markiem Kujawą.

Przedsmak rozbieranej sesji zdjęciowej Kingi Rusin można już podziwiać na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Nagie ciało gwiazdy TVN na zmysłowym zdjęciu zasłaniają jedynie kwiaty. Internauci są zachwyceni zarówno efektem projektu, jak i przyświecającą mu szczytną ideą.

- Już widzę, że będzie pięknie i ze smakiem
- Przepiękne zdjęcie
- Kinga, kocham Cię za to co robisz

Kinga Rusin nago

Rozebrałam się w słusznej sprawie, na łamach Vivy! (ukaże się w przyszłym tygodniu). Chcesz pierwszy zobaczyć więcej? Wejdź na @zielone_serca i przyłącz się!!! - tak Kinga Rusin zapowiedziała swoją nagą sesję zdjęciową.

Każdy, kto śledzi Kingę Rusin w mediach społecznościowych wie, jak bardzo temat ochrony środowiska jest bliski jej sercu. Prowadząca "DDTVN" angażowała się do tej pory m.in. w apele do rządzących przeciwko wystrzeliwaniu dzików oraz w obronę Puszczy Białowieskiej.