Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko przyjaźnią się od lat. Na planie "Agent Gwiazdy 3" prowadząca nie zamieniła jednak ze swoją dobrą koleżanką ani słowa, aby ustrzec się przed oskarżeniami o faworyzowanie któregokolwiek z uczestników programu. Gwiazda TVN sama przyznała, że z tego powodu przez cały okres nagrywania "Agenta" jest skazana na samotność. Co ciekawe, wygląda na to, że Kinga Rusin w jednym z wywiadów swoimi tłumaczeniami niechcący ujawniła, kto będzie w finale "Agent Gwiazdy 3".

ZOBACZ: KAROLINA FERENSTEN-KRAŚKO Kim jest uczestniczka "Agent Gwiazdy 3"?

Karolina Ferenstein-Kraśko w Agent Gwiazdy 3

Kinga Rusin zapewnia, że jest profesjonalistką i w żadnym wypadku nie dopuściłaby do sytuacji, w której ktoś mógłby zarzucić jej, że ułatwiała zadania swojej przyjaciółce. Prowadząca "Agent Gwiazdy 3" ujawniła, że producenci programu ostrzegli ją, że będą pilnować tego, aby była odseparowana od Karoliny Ferenstein-Kraśko, tak jak i pozostałych uczestników.

- Autentycznie, Karolina może to potwierdzić, przez 40 dni nie zamieniłyśmy ani słowa - zdradziła w jednym z wywiadów.

Słowa Kingi Rusin od razu zaalarmowały czujnych fanów programu. Jak bowiem wiadomo, właśnie 40 dni trwają nagrania "Agenta". Wynikałoby z tego, że Karolina Ferenstein-Kraśko dotarła do samego końca, czyli do finału.

Zdjęcia Kingi Rusin i Karoliny Ferenstein-Kraśko znajdziecie w naszej GALERII >>>

Myślicie, że Kinga Rusin rzeczywiście niechcący zdradziła, że żona Piotra Kraśko dostała się do finału "Agent Gwiazdy 3"?