Kina Rusin zaraz przed powrotem do Polski z Polinezji Francuskiej pozwoliła sobie na kolejne wspólne zdjęcie z partnerem, Markiem Kujawą. Widzimy na nim uśmiechniętą Kingę oraz jej przystojnego partnera z mocno zmierzwioną fryzurą. Takie nieoficjalne uczesanie swojego chłopaka Kinga Rusin postanowiła także podkreślić w podpisie zdjęcia. Jak je zatytułowała?

„Nie taki diabeł straszny (i potargany)… ;-) Dziś razem zachęcamy do zajrzenia na mój profil na Facebooku. Jest sporo o tahitańskich perłach, jest też słowo o Marku ;-) i zdjęcia, również jego autorstwa!”

Jak się okazuje, Kinga Rusin postanowiła zaangażować Marka Kujawę jeszcze bardziej w prowadzenie sowich social mediów. To o tyle ciekawa zmiana, że partner Kingi Rusin nie był do tej pory specjalnie obecny na ani na jej Instagramie, ani na Facebooku. A teraz awansował na głównego fotografa Rusin! Jednak choć para rzadko pozowała razem na Instagramie, to często pozowali fotoreporterom na imprezach i galach w Warszawie, takich jak choćby Bal Dziennikarzy, Bal Nocy Letniej TVN czy rozdanie Paszportów Polityki. I nic dziwnego. W końcu Kinga Rusin i Marek Kujawa są w sobie zakochani na zabój. Uwierzycie, że są razem już 6 lat?

Kinga Rusin - nowy rozdział w życiu

Kinga Rusin jest w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą od 2011 roku. To właśnie przy przystojnym prawniku dziennikarka znalazła poczucie bezpieczeństwa i rozkwitła. Choć Rusin i Kujawa spotykają się już od ponad sześciu lat, Kinga rzadko opowiada o ukochanym. Wyjątek Rusin zrobiła miedzy innymi w wywiadzie dla Gala Studio. Jak widać, Kinga chętnie pokazuje teraz Marka na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 200 tysięcy fanów!

Wszyscy pamiętają na pewno, że Kinga Rusin po rozstaniu z Tomaszem Lisem długo szukała szczęścia. Udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zatańczyła w parze ze Stefano Terrazzino i wygrała Kryształową Kulę, pozwolił jej na nowo odkryć w sobie szczęśliwą, zadowoloną i spełnioną kobietę. Jednak na dobre rozkwitła dopiero przy Marku Kujawie.

Kinga Rusin i Marek Kujawa - historia związku

Ponad sześć lat temu Kinga Rusin wyjechała na wakacje na Rodos. To właśnie tam dziennikarka poznała Marka Kujawę, który oczarował ją już od pierwszego wejrzenia. Zaraz po powrocie do Warszawy rozkwitło między nimi szczere uczucie, które trwa do dzisiaj. Przystojny prawnik zapewnił Kindze poczucie bezpieczeństwa. Przez kilka ostatnich lat zdążył też na tyle dobrze poznać Rusin, że wiedział, gdzie zabrać ją na wakacje życia. Od ponad dwóch tygodni para przebywa na egotycznych wyspach Oceanii. I to właśnie stamtąd pochodzą najświeższe wspólne zdjęcia pary - są naprawdę urocze!

Miłość Kingi Rusin i Marka Kujawy - zdjęcia sprzed lat

A pamiętacie, jak Kinga i Marek wyglądali jeszcze kilka lat temu? Czy przez 6 lat swojej relacji bardzo się zmienili? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami. Naszym zdaniem czas służy nie tylko ich uczuciu, ale także im samym. Kinga Rusin jeszcze nigdy nie wyglądała tak atrakcyjnie, a Marek Kujawa – tak przystojnie! Dla obojga to ewidentnie bardzo dobry czas. Czyżby pora na ślub…?