Kinga Rusin od jakiegoś czasu układa swoje życie na drugim końcu świata. Przypomnijmy, że krótko po odejściu z "Dzień Dobry TVN" dziennikarka wyprowadziła się z Polski i zamieszkała na "maleńkich wyspach na Oceanie Indyjskim", skąd zdalnie zarządza swoją marką kosmetyczną Pat & Rub i - jak przystało na aktywistkę społeczną - w dalszym ciągu zabiera głos na temat szczególnie bliskich jej wydarzeń ze świata mediów, polityki i show-biznesu.

ZOBACZ: Kinga Rusin kontynuuje potyczkę z Weroniką Rosati. "Będę mówiła niewygodną prawdę"

Kinga Rusin świętuje Dzień Matki 2021

Przebywająca z dala od ojczyzny Kinga Rusin wcale jednak nie czuje się tam samotnie. Z okazji obchodzonego dziś w Polsce święta wszystkich matek prezenterka i bizneswoman postanowiła poświęcić osobny post swojej ukochanej rodzicielce. Dowiadujemy się z niego, że pani Maria Rusin odwiedziła właśnie swoją rezydującą na Malediwach córkę.

Cieszę się, że mogę choć trochę odwdzięczyć się mojej Mamie za te wszystkie lata, które mi poświęciła, za wyrzeczenia, za stawianie moich potrzeb ponad własnymi - napisała prezenterka.

Rusin publicznie wyraziła ogromną wdzięczność dla swojej mamy za wszystko, co ta zrobiła dla niej na przestrzeni lat.

Podziwiam moją Mamę za to, że wzięła cały trud wychowania i wykształcenia mnie na siebie. Bez słowa, bez oczekiwań, że "się zwróci". Zawsze we mnie wierzyła, nigdy mnie nie ograniczała w moich fantazjach, wspierała na miarę możliwości. To dług, którego nigdy się nie spłaci, nawet jakby się bardzo chciało - czytamy.

Mamusiu, dziękuję za wszystko! - dodała na koniec.

50-latka opatrzyła ten wzruszający wpis serią wspólnych zdjęć z mamą, wykonanych podczas jej pobytu na rajskich wyspach. Pod postem posypały się komentarze od zachwyconych internautów.

Ale podobne. Zdrówka

Ale cudnie Pani napisała i cudne obie Mamy na zdjęciach 

Cudowne. Zazdroszczę takiej relacji

Dwie piękne kobiety

Zobacz fotografie Kingi Rusin z jej mamą już teraz w naszej GALERII.