Kinga Rusin nigdy nie ukrywała, że praca w telewizji nie jest jej jedynym źródłem dochodu. Prowadząca programy "Dzień Dobry TVN" i "Agent Gwiazdy" razem ze swoim partnerem życiowym, Markiem Kujawą, 11 lat temu wprowadziła na rynek markę naturalnych kosmetyków. Wyniki finansowe Pat & Rub za ubiegły rok były tak dobre, że gwiazda TVN postanowiła pochwalić się nimi publicznie.

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! - napisała na swoim profilu na Instagramie.

Kinga Rusin ujawnia wyniki sprzedaży Pat & Rub

Dziennikarka telewizyjna nie tylko pochwaliła się sukcesami finansowymi swojej marki, ale także zdradziła, co robi z milionami złotych ze sprzedaży swoich naturalnych kosmetyków. Rusin wyznaje, że lwią część przychodów przeznaczają z partnerem na rozwój firmy.

Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne! - czytamy w dalszej części wpisu na Instagramie.

Pod postem znaleźć można już mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla przedsiębiorczej pary. Wyrazy uznania dla Kingi Rusin i Marka Kujawy złożyli m.in. Mariola Bojarska-Ferenc, Malwina Wędzikowska i Piotr Sałata (Thecadess).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora) Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz. Z korespondencji z klientami na social mediach wynika, że najważniejsze jest dla nich DOŚWIADCZENIE naszej marki, DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ KOSMETYKÓW, ZAUFANIE do naszych produktów, oraz TYSIĄCE RECENZJI i POLECEŃ. Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata. Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami, partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni. Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne! Nie byłoby tego niesamowitego sukcesu gdyby nie FANI Pat&Rub, którym non-stop dziękujemy za zaufanie, za niesamowity entuzjazm, za fantastyczne recenzje. Ich testimoniale są najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków Pat&Rub. To właśnie dzięki nim marka jest inna niż wszystkie, bo budzi pozytywne emocje, tworzy prawdziwą społeczność. Dzięki dobrym wynikom finansowy będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Będziemy nadal przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI. Przed nami wiele wyzwań i projektów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dzięki Wam wszystkim chcemy dalej być pasjonatami z misją. Kinga Rusin i Marek Kujawa

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Wrz 12, 2019 o 1:32 PDT