Producenci "Tańca z Gwiazdami" robią wszystko, co w ich mocy, aby kolejna edycja tanecznego show była hitem jesiennej ramówki Telewizji Polsat. Do udziału w programie zapraszane są więc nie tylko gorące nazwiska ze świata show-biznesu (celebrytka i influencerka Oliwia Bieniuk, komentatorka "Gogglebox, Przed telewizorem" Sylwia Bomba), ale także osobowości znane dotychczas z działalności w zupełnie innych dziedzinach (himalaista Denis Urubko).

Kinga Sawczuk wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

W 12. sezonie "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie nie zabraknie tym razem również przedstawicielki prężnie rozwijającej się branży mediów społecznościowych. Jak potwierdzili oficjalnie 24 czerwca przedstawiciele stacji, zaproszenie do podjęcia tanecznej rywalizacji na najsłynniejszym parkiecie w naszym kraju przyjęła idolka polskich nastolatków, Kinga Sawczuk.

Kim jest Kinga Sawczuk?

Kinga Sawczuk urodziła się 12 marca 2001 roku - w tym roku skończyła więc 20 lat. Swoją przygodę z Internetem zaczęła już w 2014 roku, zakładając swój własny kanał na YouTube. Gigantyczną rozpoznawalność przyniosła jej działalność w aplikacji TikTok, gdzie prowadzi konto o nazwie Kompleksiaraxx.

Milowy krok dla każdego twórcy, czyli zdobycie 100 tysięcy fanów, udało się jej tam osiągnąć już na początku 2017 roku, gdy aplikacja znana była jeszcze pod starą nazwą musical.ly. Dziś jej krótkie filmiki o tematyce muzycznej, rozrywkowej i komediowej śledzi na bieżąco już przeszło 5 milionów osób.

Kinga Sawczuk jest także jedną z najpopularniejszych młodych influencerek na Instagramie - jej oficjalne kontro obserwuje tam już ponad milion użytkowników serwisu. Sporą widownią może się także cieszyć na YouTube, gdzie prowadzi obecnie już dwa kanały - lifestylowy z niemal 500 tysiącami subskrybentów oraz muzyczny, na którym od niedawna publikuje teledyski do własnych wersji piosenek znanych polskich artystów - znajdziecie tam chociażby cover utworu "2:00" z repertuaru Sanah.

Uczestniczka tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" ma również na swoim koncie debiut na dużym ekranie - zagrała Zuzę w młodzieżowym filmie "#Jestem M. Misfit" z 2019 roku.

Myślicie, że uda się jej zyskać sympatię widzów Polsatu i sięgnąć po Kryształową Kulę?

ZOBACZ TEŻ: Denis Urubko wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Kim jest prywatnie i zawodowo uczestnik 12. edycji show w Polsacie?