W niedzielę, 1 stycznia, Kirstie Alley uruchomiła swój program "100 dni tańca", w którym będzie zachęcać ludzi do tanecznego wysiłku przez 100 kolejnych dni. Kirstie chce pokazać, że dzięki temu można stracić na wadze jak ona i zachować zgrabną sylwetkę oraz dobrą kondycję.

- Chcę, by każdy mógł doświadczyć "Tańca z Gwiazdami" - wyznała Kirstie, która w znanym show zajęła 2. miejsce i straciła 45 kilogramów. - Ludzie nie muszą wykonywać monotonnych ćwiczeń. Chcę im pokazać, że taniec nic nie kosztuje, a można uprawiać go w dowolnym miejscu i czasie - dodała gwiazda.

Program Kirstie "100 dni tańca" zakłada ćwiczenia taneczne przez 2 godziny dziennie w połączeniu z dietą organiczną. Aktorka będzie codziennie zamieszczała specjalne nagrania na swojej stronie internetowej. Kirstie ma nadzieje, że uda się jej włączyć do akcji znane osoby. - Jonathan Knight zatańczy ze mną i mam nadzieję, że zrobi to także John Travolta - wyznała aktorka. Ulubionym tańcem gwiazdy jest argentyńskie tango, dlatego być może niedługo zatańczy je z Johnem.