Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub! Aktorzy znani z popularnego serialu "Gra o tron" zostali dziś małżeństwem. Swoje zaręczyny ogłosili we wrześniu zeszłego roku. Para spotkała się na planie hitowego serialu, w którym grała kochanków, a następnie zakochała się w sobie i wzięła ślub w prawdziwym życiu. Kit Harington i Rosie Leslie zostali ogłoszeni małżeństwem 23 czerwca 2018 roku w zamku w Aberdeenshire w Szkocji. Wśród gości obecnych w zamku byli m.in. Emilia Clarke i Peter Dinklage, którzy także występują w serialu HBO. Nie zabrakło Sophie Turner, która gra siostrę Kita w "Grze o tron". Na ślubie Kita Haringtona i Rosie Leslie obecny był również Marcus Mumford - wokalista zespołu Mumford and Sons, który wystąpił na weselnym przyjęciu. 

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub

Kit Harington podczas swojej przemowy w The Jonathan Ross Show w październiku 2017 r., wyjaśnił, w jaki sposób poinformował producenta "Gry o tron", że konieczna będzie zmiana harmonogramu filmowania serialu, w związku z jego ślubem z Rosie Leslie.

"Zadzwoniłem do niego i powiedziałem: 'Wychodzę za mąż i to w zasadzie jest twoja wina...' Myślę, że w ostatnim sezonie był już tak zestresowany, że osiągnął stan maksymalnego spokoju".

ZDJĘCIA ze ślubu Kita Haringtona i Rose Leslie -->

Serdecznie gratulujemy!