Klara Lewandowska, córka Anny i Roberta Lewandowskich, urodziła się 4 maja 2017 roku. Dziewczynka ma już pół roku, a szczęśliwi rodzice świata poza nią nie widzą! Zabrali córkę do swojej posiadłości na Mazurach, Ania miała ze sobą córkę podczas swojego obozu treningowego, z kolei Robert często przerywa trening na boisku, by pobawić się z córeczką - bo Anna z Klarą często odwiedzają tatę i jego drużynę. Ponieważ Lewandowscy mieszkają w Monachium, to rzadko można ich spotkać w Polsce. Jednak ostatnio gościli w Weronie we Włoszech, gdzie polecieli na pokaz marki Calzedonia. Anna Lewandowska jest twarzą tej marki. A razem z nimi do Włoch poleciała Klara! W Weronie była w tym czasie także Anna Zejdler-Ibisz, redaktor naczelna "Gali". W specjalnym filmiku, jaki nagrała dla czytelników "Gali" i Gala.pl, opowiedziała o swoim spotkaniu z Lewandowskimi i zdradziła, do kogo jest podobna Klara Lewandowska!

Córka Lewandowskich to ich oczko w głowie. Ostatnio rodzice zaczęli nawet czytać półrocznej Klarze bajki. Chcą, by od najmłodszych lat rozwijała wyobraźnię. W najnowszym wywiadzie udzielonym "Gali" Anna Lewandowska zdradziła, że córka to "jej mały boss" i że wszystko kręci się wokół niej. Trenerka wyznała też, że razem z Robertem marzą o drugim dziecku! A tymczasem do kogo podobna jest Klara?Uwaga: do Roberta Lewandowskiego! Anna Zejdler-Ibisz, która widziała malutka Klarę, nie ma wątpliwości, że dziewczynka przypomina swojego tatę. Oto, jak opowiedziała o tym spotkaniu w naszym filmiku:

To właśnie podczas show Calzedonii, w Weronie, Lewandowscy poznali nagrodzoną Oscarem hollywoodzka gwiazdę kina, Julię Roberts. Podobno aktorka zaprosiła polską parę do swojej willi w Los Angeles, bo... jej syn jest wielkim fanem Roberta!

Właśnie ukazał się Kalendarz 2018 Anny Lewandowskiej. Być może trenerka przyleci wkrótce do Polski, by wziąć udział w wydarzeniach związanych z jego promocją. Wiadomo, że już teraz, dwa dni od premiery, kalendarz Lewandowskiej jest hitem! A tak wygląda w środku: