Klara Lewandowska umie już sama pływać. Podczas rodzinnych wakacji Lewandowskich na Majorce, para pozwoliła 2-letniej córce wypłynąć "na szerokie wody". Dosłownie. Anna Lewandowska na swoim Instagramie pokazała wideo, na którym widać, jak mała Klara samodzielnie pływa w morzu z dala od rodziców. Dziewczynka oczywiście ma na sobie rękawki i widać, że pływanie ma we krwi. Nic dziwnego, w końcu jest córką dwojga sportowców. Obserwatorzy trenerki są zachwyceni tym, jak zdolna jest 2-latka. Jej umiejętności skomentował nawet Cezary Pazura.

Klara Lewandowska sama pływa WIDEO

Anna Lewandowska może być dumna! 2-letnia Klara świetnie odnajduje się w morzu. Dziewczynka nie boi się głębokości ani fal i samodzielnie pływa zarówno w basenie, jak i w morzu. Fani są pod wrażeniem i zasypują córkę Lewandowskich komplementami:

 - Cudna maleńka Syrenka.

- Aż nie mogę się napatrzeć, jak sprytnie przebiera nóżkami. Odważna, rzut na głęboką wodę, a Klarcia nic sobie z tej głębokości nie robi - woow, podziwiam! Musicie być bardzo dumni z córeczki.

- Takie ma geny - mama sportowiec, tata sportowiec. Rośnie nam nowa Otylia Jędrzejczak.

- Jestem pod wrażeniem! Tacy zapracowani rodzice, a znaleźli czas, by nauczyć swoje dzieciątko tak wcześnie tej pięknej sztuki.

Talent Klarci skomentował nawet Cezary Pazura, który pokusił się o zabawną refleksję:

- Ale ma motorek w nogach!!! Po Mamie czy Tacie? 

Rzeczywiście wideo Anny Lewandowskiej robi wrażenie! Zobaczcie sami: