Klara Lewandowska, córka Anny i Roberta Lewandowskich, ma dopiero 3 miesiące, a już wyrasta na małą fashionistkę! Ania chętnie ubiera córkę w modne ubranka, tak polskich, jak i zagranicznych marek. Na wesele do znajomych Lewandowska ubrała Klarę w sukieneczkę marki Burberry, która kosztuje ok. 1400 zł. Natomiast na trening Roberta Lewandowskiego na stadionie w Monachium Ania ubrała córeczkę w urocze bawełniane białe śpioszki w arbuzy. Ten zabawny strój dziecięcy to projekt polskiej marki. Uwaga: kosztuje zdecydowanie mniej niż sukienka Burberry! A trzeba przyznać, że mała Klara wyglądała w ubranku w arbuzy fantastycznie. Prawdziwy słodziak! Co to za marka i jaka jest cena śpioszków? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

Śpioszki Klary Lewandowskiej w arbuzy pochodzą ze sklepu Milky Baby. To polski sklep internetowy specjalizujący się w zabawnych ubrankach dla dzieci i niemowląt. Okazuje się, że strój Klary to mini dres. Jego skład to bawełna + elastan. Cena dresu to 99 zł + koszt wysyłki. Strój wciąż jest w sprzedaży. Podobne śpioszki są też we wzór ananasów i bananów. Marka oferuje również bliźniacze komplety dla mamy i dziecka. Okazuje się, że Anna Lewandowska często kupuje ubranka dla córki na MilkyBaby.pl. Butik ma w swojej ofercie też chusty, czapeczki, kurtki i gadżety. A cena, jak widać, nie zwala z nóg, zwłaszcza  w porównaniu z sukieneczką Burberry.

Zdjęcia Klary Lewandowskiej w ubranku w arbuzy obejrzycie TUTAJ>>

Widać, że Robert i Ania są w córeczce zakochani i świata poza nią nie widzą. Lewandowski nie miał nic przeciwko, że córka i żona przeszkodziły mu w treningu. Przywitał swoje dziewczyny z wielką czułością. Jesteśmy przekonani, że Lewandowscy zdecydują się na drugie dziecko, bo rodzicielstwo ewidentnie im służy!