Odkąd Robert Lewandowski został ojcem, temat jego życia prywatnego, cały czas przewija się w polskich mediach. Nic dziwnego, że ciąża Anny Lewandowskiej stała się jednym z najczęściej poruszanych tematów w show-biznesie. Co więcej, mimo że córka Roberta Lewandowskiego, Klara, ma już miesiąc, temat dziecka Lewandowskich wciąż jest na tapecie. Tym razem światło dzienne ujrzały informacje dotyczące chrztu Klary.

Klara Lewandowska to chyba najsłynniejsze obecnie dziecko w Polsce. Co ciekawa, Anna i Robert Lewandowscy bardzo oszczędnie dawkują informacje o swoim dziecku. Nic więc dziwnego, że każde zdjęcie dziecka Lewandowskich od razu staje się sensacją. Tym razem znów zrobiło się o niej głośno, ale za sprawą chrztu.

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Pokazali pierwsze zdjęcie z córką Klarą! Dziewczynka rośnie jak na drożdżach!

Chrzest Klary Lewandowskiej

Jak informuje Super Express, Klara Lewandowska zostanie ochrzczona w Polsce. Wcześniej mówiono jednak, że para ochrzci dziewczynkę w Niemczech. Według dziennikarzy rodzice chrzestni zostali już wybrani. Przypomnijmy, że mówiono, ze rodzicami chrzestnymi dziecka Lewandowskich zostanie Cezary Pazura czy Kuba Wesołowski. Okazuje się, że para postanowiła na chrzestnych swojego pierwszego dziecka wybrać własne rodzeństwo.

Chrzestnymi małej Klary zostali siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, oraz brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski.

ZOBACZ: PIOTR STACHURSKI kim jest brat Anny Lewandowskiej? [ZDJĘCIA] 

PRZECZYTAJ TAKŻE: MILENA LEWANDOWSKA kim jest siostra Roberta Lewandowskiego?