Narodziny córki Anny i Roberta Lewandowskich były ważnym wydarzeniem nie tylko w życiu pary sportowców - odbiły się też szerokim echem w mediach. Nic więc dziwnego, że pierwsze urodziny Klary Lewandowskiej i to, co z tej okazji zaplanowała dla swojego dziecka polska power-couple również wzbudza ogromne zainteresowanie dziennikarzy i fanów. Przypomnijmy, że spekulowano, że 4 maja 2018, czyli w dniu, w którym Klara Lewandowska kończy roczek, jej słynna mama wystartuje ze swoim nowym projektem - portalem internetowym Baby by Ann. To jednak nie wszystko. Coraz więcej osób zastanawia się, czy Lewandowscy przypadkiem nie planują wkrótce ponownie powiększyć swoją rodzinę. Czy wiadomo już coś o drugim dziecku Anny Lewandowskiej i napastnika Bayernu Monachium?

Roczek Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie lubi zbyt wiele opowiadać o swoich planach macierzyńskich. Gwiazda, która niemal zawsze unika odpowiedzi na pytania o drugie dziecko, zrobiła jakiś czas temu wyjątek w wywiadzie dla "Gali". Poniżej przypominamy, co redaktor naczelna Anna Zejdler-Ibisz wyciągnęła od trenerki na temat drugiego dziecka.

(..) A kiedy następne dziecko? Po mundialu?
Nie było pytania.
Było!
Kiedyś na pewno. Jak Bóg da, nie wiadomo! (śmiech)

Myślicie, że Anna i Robert Lewandowscy zdecydują się na kolejną ciążę i dziecko jeszcze w tym roku? Zdjęcia pary i ich uroczej córeczki Klary Lewandowskiej możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

ZOBACZ: KLARA LEWANDOWSKA chodzi! Córka Anny i Roberta stawia pierwsze kroki ZDJĘCIA