Bartosz Kapustka to dziś jeden z najpopularniejszych zawodników polskiej reprezentacji. Piłkarz zdobył ogromne uznanie kibiców w trakcie meczu z Irlandią Północą. W znacznym stopniu przyczynił się do naszego zwycięstwa nad drużyną przeciwnika. Wykazał się również swoimi doskonałymi umiejętności w meczu z Niemcami.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Euro 2016 sukces Polaków w meczu z Irlandią Północną! [ZDJĘCIA]

19-letni  piłkarz jest najmłodszym zawodnikiem w polskiej kadrze i wśród wszystkich sportowców, którzy występowali na Euro 2016. W związku z tym media zaczęły baczniej przyglądać się życiu osobistemu młodego piłkarza. A jest czemu, a raczej komu, bo u boku piłkarza od jakoś czasu widywana jest prawdziwa królowa polskich WAGs.

Od dłuższego czasu Bartosz Kapustka związany jest z modelką, Klaudią Adamczyk. Para chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami na swoich profilach na portalach społecznościowych. Oczywiście ukochana wspierała swojego chłopaka we Francji.

Zobacz: Bartosz Kapustka i Klaudia Adamczyk Tak czule się kochają. Poznaj najgorętszą polską parę ostatnich dni [ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu francuski magazyn France Football opublikował ranking najseksowniejszych WAGs. Były wśród nich żona Robeta Lewandowskiego, Anna Lewandowska i dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, Celia Jaunat.

Zobacz: Anna Lewandowska i Celia Jaunat wśród najseksowniejszych WAGS Euro 2016 według francuskich mediów

Tym razem ranking stworzył niemiecki portal Sport Bible, który umieścił 25-letnią dziewczynę Bartosza Kaupstki w swoim rankingu. Jak się tam znalazła? Klaudia Adamczyk przykuła uwagę podczas jednej z imprez branżowych, gdzie towarzyszyła piłkarzowi.

To pierwsze takie wyróżnienie dla Adamczyk. Zasłużyła?