Klaudia El Dursi jest jedną z faworytek do wygrania tegorocznej edycji "Top Model". 30-latka od początku budziła sporo kontrowersji, m.in. dlatego, że dostała od jurorów złoty bilet i mogła ominąć etap bootcampu. Na castingu Klaudia El Dursi przedstawiła się jako matka dwójki dzieci, która miała opory przed przebraniem się w bikini, bo nie była zadowolona ze swojej sylwetki. Kiedy stanęła w kostiumie kąpielowym przed jurorami okazało się, że jej "kompleksy" związane z ciałem były zwykłą kokieterią - kobieta mogłaby spokojnie iść w pokazie Victoria's Secret! Wraz z kolejnymi odcinkami show, zaczęły wychodzić na jaw fakty z życia Klaudii El Dursi. Okazało się, że nieśmiała 30-latka z castingu, w przeszłości próbowała swoich sił w show-biznesie, a nawet brała udział w sesjach do "Playboya".

Klaudia El Dursi była wodzianką Kuby Wojewódzkiego

Klaudia El Dursi była również wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Modelka pełniła tę rolę w czwartym sezonie - ubrana w skąpe stroje przynosiła gościom wodę, a w jednym z odcinków tańczyła nawet na rurze! Kiedy w show gościem był choreograf Piotr Galiński, znany widzom z "Tańca z Gwiazdami", pojawiła się w przebraniu aniołka i wykonywała jego polecenia. Zrobiła też szpagat.

"To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki  Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy" - powiedziała El Dursi w rozmowie z Plotkiem. 

Jej przygoda z programem skończyła się jednak po kilku miesiącach, kiedy kobieta zaszła w ciążę.

Zdjęcia Klaudii El Dursi w roli wodzianki obejrzycie w GALERII.