Klaudia El Dursi to zdecydowanie jedno z największych objawień ósmej edycji "Top Model". Piękna 30-latka przyciągnęła uwagę widzów nie tylko swoją egzotyczną urodą, lecz także swoją interesującą przeszłością na warszawskich salonach. Okazało się bowiem, że uczestniczka "Top Model 2019" ma już spore doświadczenie w modelingu i show-biznesie. Co więcej, po raz pierwszy wspominano o niej w artykułach na plotkarskich serwisach internetowych już w 2008 roku. Dzięki temu, w archiwach agencji fotograficznych można znaleźć pokaźną ilość jej profesjonalnych zdjęć z eventów sprzed ponad 11 lat. Specjalnie dla was zebraliśmy je w naszej GALERII.

Klaudia El Dursi kiedyś i dziś

30-letnia Klaudia El Dursi przedstawia się dziś jako matka i bizneswoman - mama dwóch synów posiada własną szwalnię, którą zajmuje się produkcją damskich kreacji. Internauci szybko odkryli jednak, że gwiazda nowej edycji "Top Model" w przeszłości próbowała swoich sił m.in. jako hostessa, fotomodelka, a nawet aktorka.

Klaudia El Dursi ma na swoim koncie role w takich produkcjach, jak "BrzydUla" (jako modelka Domi), "Chrzest" (jako żona "Grubego"), "Prosto w serce" (jako Esperanza Munos) i "Jak pozbyć się cellulitu" (jako żona Jerry'ego). W sieci bez większego problemu znaleźć można też nawet efekty jej nagich sesji zdjęciowych dla magazynu "Playboy".

Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniła się Klaudia El Dursi w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia El Dursi - kim jest prywatnie i zawodowo?