Klaudia El Dursi to jedna z gwiazd nowej edycji "Top Model". Piękność o egzotycznej urodzie zachwyciła jury i jako pierwsza w historii polskiej wersji programu zdobyła "złoty bilet", dzięki któremu nie musi brać udziału w obozie i od razu jedzie do domu modelek. Tuż po emisji castingowego odcinka z udziałem przebojowej uczestniczki wyszło jednak na jaw, że wcale nie jest amatorką i ma już spore doświadczenie w świecie modelingu i show-biznesu. Sprawdź wszystko, co wiemy na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Klaudia El Dursi - wiek, pochodzenie

Klaudia El Dursi ma 30 lat. Urodziła się w Bydgoszczy. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza matce - Polce i ojcu, który pochodzi z Libii.

Klaudia El Dursi - dzieci, partner, Instagram

Uczestniczka "Top Model 2019" ma dwóch synów: 10-letniego Dawida i niespełna 5-letniego Jasia. Drugi syn to owoc jej związku z aktualnym partnerem, z którym spotyka się już od 6 lat. Prywatne życie Klaudii El Dursi możecie śledzić na bieżącio na jej profilu na Instagramie (@klaudia_el_dursi).

Klaudia El Dursi - kariera, Playboy

Klaudia El Dursi przyznała, że bycie modelką to jej wielkie niespełnione marzenie, które zaprzepaściła zostając matką w wieku 20 lat. Obecnie prowadzi pracownię krawiecką, w której tworzy głównie sukienki na zamówienie. Zanim jednak założyła własny biznes spełniała się m.in. w roli fotomodelki. Jej rozbierane zdjęcia można było nawet oglądać w wielu zagranicznych wydaniach magazynu "Playboy". Co ciekawe, aspirująca modelka ma nawet na swoim koncie epizody w serialach "Brzydula" i "Prosto w serce" oraz filmach "Chrzest" i "Jak pozbyć się cellulitu".

Klaudia El Dursi - znajomości w show-biznesie

W 2007 roku portale plotkarskie wróżyły jej związek z Rafałem Mroczkiem, z którym poznała się na urodzinowej imprezie magazynu dla mężczyzn. Klaudia zna się także prywatnie z takimi celebrytkami, jak Natalia Siwiec, Monika Pietrasińska i Justyna Gradek.

Zobacz zdjęcia Klaudii El Dursi z partnerem i dziećmi już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Dawid Woskanian wzruszył jury "Top Model" do łez. Na czym polega jego choroba?