Kaio Alves Goncalves zadebiutował w polskich mediach za sprawą związku z Sandrą Kubicką. Brazylijski biznesmen i polska modelka byli zaręczeni i planowali nawet ślub, który miał odbyć się w te wakacje. Niestety okazało się, że relacja pary ostatecznie rozpadła się w maju, a rozstanie zapoczątkowało serię wypowiedzi w mediach o związkowych problemach kochanków. Powodem zerwania miało być inne podejście do życia i różne wizje wspólnej przyszłości - modelce przeszkadzał imprezowy styl życia narzeczonego, a jemu "wiele przerażających działań" Kubickiej.

Kaio Alves Goncalves i Klaudia El Dursi na wspólnych wakacjach. Skąd się znają?

Po rozstaniu z Sandrą Kubicką, Kaio nie zrezygnował z imprez i w jego mediach społecznościowych regularnie możemy oglądać relacje z zabaw na luksusowych jachtach czy popularnych klubach w Miami. Co ciekawe, ostatnio na jego Instagramie zadebiutowała inna polska modelka, świetnie znana widzom TVN.

Kaio Alves Goncalves wybrał się na wspólne wakacje z Klaudią El Dursi - uczestniczką "Top Model" i prowadzącą "Hotel Paradise". Wraz z innymi znajomymi spędzają urlop na jachcie w Saint-Tropez, a wyjazd relacjonują na swoich stories. Postanowiliśmy zapytać byłego narzeczonego Sandry Kubickiej, jak poznał gwiazdę TVN.

- Byliśmy przyjaciółmi z Instagrama i po raz pierwszy spotkaliśmy się osobiście kilka dni temu, kiedy byłem w Bagatelle. Zaprosiłem ją oraz jej przyjaciół, aby spędzili z nami czas na naszej łodzi - powiedział nam Kaio.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Zdjęcia z wakacji Kaio Alves Goncalvesa i Klaudii El Dursi obejrzycie w galerii.