Klaudia El Dursi prowadzącą "Paradise Hotel"! Jedna z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Top Model", która z show musiała pożegnać się tuż przed finałem, już wkrótce zostanie nową gwiazdą TVN7. Jak bowiem właśnie potwierdzono na Instagramie stacji, producenci wybrali modelkę na prowadzącą nowego, randkowego show. "Paradise Hotel' ma być konkurencyjnym programem dla hitu Polsatu, "Love Island", a jego zasady są bardzo podobne do tych panujących na Wyspie Miłości. Castingi już ruszyły, a show ma trafić na antenę Siódemki w lutym 2020 roku. Czy Klaudia El Dursi sprawdzi się w nowej roli?

Klaudia El Dursi: kim jest?

Klaudia El Dursi to 30-letnia uczestniczka "Top Model", która otrzymała pierwszy w historii programu Złoty Bilet. Dzięki niemu prosto z castingu trafiła do domu modelek, omijając pozostałe etapy konkursu. El Dursi ma już za sobą przygody z show-biznesem - brała udział w sesjach do "Playboya", a także była wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. 

Paradise Hotel Polska: o co chodzi w programie?

W programie "Paradise Hotel", grupa uczestników wprowadza się do luksusowego hotelu na wyspie Bali. Podczas kolejnych odcinków, biorący udział w randkowym show muszą wykazać się umiejętnością wymyślania intryg, uwodzenia oraz zawierania sojuszów. Swoją grę muszą prowadzić tak, aby pod koniec każdego tygodnia mieć partnera u boku. O lojalności swojego partnera uczestnicy dowiedzą się jednak dopiero w odcinku finałowym, kiedy przyjdzie im zadecydować, jak podzielić wygraną. A główną nagrodą w programie może być aż 100 tys. zł. 

"Paradise Hotel" cieszy się dużą popularnością w Szwecji, Norwegii i Danii, gdzie zrealizowano już po kilkanaście edycji programu. W jednej ze szwedzkich edycji wystąpiła nawet Zofia Hellqvist - dziś księżna Sofia, żona księcia Karola Filipa Bernadotte.

ZOBACZ: "PARADISE HOTEL": rusza casting do polskiej edycji programu. Jak się zgłosić?