Klaudia El Dursi wcześnie została matką. Prowadząca nowego programu randkowego "Hotel Paradise" urodziła swojego pierwszego syna jeszcze jako nastolatka. Chłopiec o imieniu Dawid przyszedł bowiem na świat 6 lutego 2009 roku, czyli na trzy tygodnie przed dwudziestymi urodzinami celebrytki. Uczestniczka ósmej edycji programu "Top Model" nie ukrywa, że pojawienie się na świecie dziecka wywróciło jej życie do góry nogami i nieco pokrzyżowało plany związane z karierą modelki.

Jak zaszłam w ciążę, to nawet nie myślałam, że wrócę do modelingu. Skupiłam się tylko na moim dziecku, żeby było zdrowe. To było najważniejsze - wyznała w wywiadzie z serwisem WP Kobieta.

Klaudia El Dursi ponownie została mamą po pięciu latach. Jej drugi syn, Jan, urodził się 25 października 2014 roku i jest owocem jej związku z obecnym partnerem, Jackiem Leszczyńskim.

Klaudia El Dursi na zdjęciach z dziećmi

Klaudia El Dursi chętnie zamieszcza zdjęcia swoich pociech w sieci. Na profilach początkującej prezenterki w serwisach społecznościowych znaleźć można sporo jej wspólnych fotografii z Dawidem i Jasiem. Musimy przyznać, że od niektórych z nich aż ciężko oderwać wzrok - są naprawdę urocze!

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Klaudii El Dursi z synami w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia El Dursi - sprawdź, kim jest i skąd pochodzi