Klaudia Halejcio na początku czerwca dołączyła do powiększającego się ostatnio w ekspresowym tempie grona popularnych mam. Trzydziestolatka, której profil na Instagramie obserwuje już przeszło pół miliona użytkowników serwisu, chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoją córką. Choć gwiazda filmu "Last Minute" początkowo powstrzymywała się przed pokazywaniem w sieci twarzy dziecka, to w końcu postanowiła to zmienić.

Klaudia Halejcio pierwszy raz pokazała twarz córki

W piątek aktorka podzieliła się ze swoimi fanami serią fotografii, na których po raz pierwszy w pełnej krasie widać małą Nel. Przy okazji ujawniła, że jej córka urodziła się nieco ponad dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu.

I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami. A to już mija 16 najwspanialszych dni razem - napisała.

Pod postem Klaudii Halejcio pojawiły się tysiące komentarzy od zachwyconych internautów. Obok najnowszych zdjęć świeżo upieczonej mamy i jej córeczki nie przeszły obojętnie także inne artystki i celebrytki.

Jaka cudna - napisała Julia Kamińska

Uśmiech po mamusi - stwierdziła z kolei Magda Steczkowska.

Cudo kochane - dodała od siebie Paulina Krupińska.

Czy córka Klaudii Halejcio faktycznie tak bardzo przypomina swoją mamę? Oceńcie sami - wspomniane zdjęcia znajdziecie w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia Halejcio pokazała fanom, jak urządziła pokoik dla córki. "Miałam nie lada wyzwanie" [ZDJĘCIA]