Klaudia Halejcio w Walentynki zaskoczyła fanów radosną nowiną. – Na taką rolę czekałam całe życie! (…) Aaaa... będę Mamą!napisała pod pełnym miłości zdjęciem z partnerem. Dwa tygodnie później aktorka dodała kolejny post – tym razem był to filmik z tzw. gender reveal party, czyli wywodzącej się z USA imprezy podczas, której ujawnia się płeć dziecka. Na nagraniu widać, jak gwiazda rozbija balon z napisem "chłopiec czy dziewczynka", jednak tuż po jego pęknięciu nagranie staje się czarno-białe i nie widać, jakiego koloru jest confetti. Skąd więc wiadomo, jakiej płci będzie pociecha Klaudii Halejcio?

Klaudia Halejcio jest w ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Klaudia Halejcio postawiła na modny sposób ujawnienia płci dziecka. Wzorem amerykańskich celebrytów, przyszła mama zamieściła w sieci filmik, na którym przebija balon z kolorowym confetti opublikowała na Instagramie.

– Kochanie, jest tak, jak chciałeś. Mogę Wam zdradzić to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka – napisała pod krótkim wideo podekscytowana aktorka.

Niestety, w kulminacyjnym momencie nagranie staje się czarno-białe, a więc nie wiadomo, jakiego koloru jest confetti.

Płeć dziecka Klaudii Halejcio wyszła na jaw przez przypadek. Co się stało?

Ciekawscy internauci nie dali jednak za wygraną i wzięli jednak sprawy w swoje ręce. Pobrany z sieci filmik wrzucili do programu graficznego i sprawdzili, jaki kolor miało wybielone confetti. Wszystko wskazuje na to, że było różowe, co oznacza, że Klaudia Halejcio będzie miała córeczkę.

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio jest w ciąży! Aktorka po raz pierwszy zostanie mamą