Po miesiącach radosnego oczekiwania Klaudia Halejcio w końcu została mamą. 2 czerwca gwiazda "Pierwszej miłości" i jej partner Oscar powitali na świecie upragnioną córeczkę, która zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami otrzymała imię Nel. Szczęśliwą nowinę 30-latka przekazała w poniedziałek za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie zamieściła urocze nagranie ze szpitalnej sali. 

Jesteśmy już razem - wyznała świeżo upieczona mama. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, nie tylko od obserwatorów, ale także od znanych z pierwszych stron gazet koleżanek, m.in. Barbary Kurdej-Szatan, Joanny Koroniewskiej oraz Anny Muchy

Redakcja Gala.pl również przyłącza się do gratulacji!

Klaudia Halejcio urodziła córeczkę

Przypomnijmy, że o stanie błogosławionym Klaudii Halejcio dowiedzieliśmy się w połowie lutego z jej profilu na Instagramie. W Walentynki aktorka pochwaliła efektami ciążowej sesji zdjęciowej. Od tego momentu chętnie dzieliła się ze swoimi fanami przygotowaniami do nowej życiowej roli. 

Dosyć dobrze się miewam. Na brak energii nie narzekam, pewnie dlatego, że ten etap przed ciążą był intensywny i nadal dużo pracuję. Nie mam takich mocnych zachcianek, choć był czas, w którym myślałam, że bez soku pomarańczowego nie będę w stanie funkcjonować. To była jedyna zachcianka - mówiła w "Pytaniu na śniadanie" na klika tygodni przed rozwiązaniem. 

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Halejcio pokazała fanom, jak urządziła pokoik dla córki. "Miałam nie lada wyzwanie" [ZDJĘCIA]