Klaudia Halejcio wystąpiła w zjawiskowej sukni inspirowanej Carlo Rossi Refresh na gali Warsaw Fashion Street 2017. Jak aktorka poradziła sobie w roli modelki? Znakomicie! Na wybiegu Halejcio zaprezentowała się z wielką gracją, a w jasnej wieczorowej sukni czuła się jak prawdziwa księżniczka. Kreację zaprojektował Maciej Domański. Inspirował się nowym owocowym smakiem wina Carlo Rossi Refresh. Suknia inspirowana barwami brzoskwiń oraz truskawek, a także lekkością, jaką niosą w sobie te letnie owoce, bardzo spodobała się publiczności. Właśnie ta kreacja przyniosła Domańskiemu zwycięstwo w konkursie New Look Design Refresh 2016. Jedną z nagród był pokaz w ramach Warsaw Fashion Street. To właśnie w jego finale pojawiła się piękna Klaudia Halejcio, ubrana w zwycięski projekt. Jej uroda znakomicie współgrała ze świeżym, wyrazistym kolorem brzoskwini, a kreacja olśniła widzów pokazu, stając się jednym z najbardziej dyskutowanych punktów wieczoru!

To projekt na miarę światowych wybiegów, który urzekł mnie ultrakobiecym, szykownym krojem, skontrastowanym ze świeżą barwą soczystej brzoskwini. Suknia Carlo Rossi jest kunsztowna i wyrafinowana w swojej prostocie, a takie prace cenię najbardziej. Możliwość zaprezentowania jej na Gali Wieczoru Warsaw Fashion Street była prawdziwą przyjemnością - powiedziała Klaudia Halejcio.

Marka Carlo Rossi związana jest ze światem mody od 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy została sponsorem FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Misją Carlo Rossi jest wspieranie młodych projektantów i inspirowanie ich swoimi smakami do tworzenia jeszcze bardziej kreatywnych i zaskakujących kreacji. Carlo Rossi Refresh to dwa orzeźwiające wina z aromatami świeżej truskawki i brzoskwini. Nawiązują do sukcesu rynkowego słodkich wariantów wina tej marki, które sprzedały się w liczbie prawie 14 milionów butelek od 2012 roku.