Klaudia Halejcio przygotowuje się do pełnienia nowej roli życiowej. Przypomnijmy, że radosną nowiną o swojej ciąży popularna aktorka młodego pokolenia podzieliła się publicznie w walentynki. Jak przystało na influencerkę, zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!  Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością - czuję się niesamowicie! Aaaa.... będę Mamą! - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Gwiazda filmów "Last Minute", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" i "Wkręceni 2" opatrzyła wpis zdjęciami z profesjonalnej sesji zdjęciowej, na których było widać fotografie wykonane podczas badania USG.

Klaudia Halejcio wybrała dla córki rzadkie imię

Trzydziestolatka regularnie informuje swoich fanów o najważniejszych wydarzeniach ze swojego życia. Informacja o płci jej pierwszego dziecka jednak wyszła na jaw niechcący.

ZOBACZ: Płeć dziecka Klaudii Halejcio wyszła na jaw przez przypadek. Co się stało?

Teraz, gdy wszyscy już i tak od dawna wiedzą, że aktorka i jej ukochany spodziewają się narodzin dziewczynki, przyszła mama postanowiła zdradzić, jakie wybrała dla niej imię. Okazuje się, że ciężarna celebrytka postawiła na oryginalność.

Córka Klaudii Halejcio będzie się nazywać tak samo jak główna bohaterka kultowej powieści przygodowej dla młodzieży pt. "W pustyni i w puszczy" autorstwa Henryka Sienkiewicza.

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel - wyznała w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, Halejcio oznajmiła, że jeśli w przyszłości doczeka się syna, być może również zainspiruje się tą słynną lekturą i da mu na imię Staś.

Pierwsze wspólne dziecko aktorki i jej partnera przyjdzie na świat w czerwcu.

SPRAWDŹ TEŻ: Klaudia Halejcio zdradziła, jaka jest jej ciążowa zachcianka. Gwiazda żartuje, że przez pewien czas "nie mogła bez niej żyć"