Klaudia Halejcio wraz z Rafałem Maślakiem gościła w świątecznym wydaniu programu "Pytania na śniadanie". W rozmowie z również oczekującą dziecka Idą Nowakowską zdradziła, jak się obecnie czuje i jaka jest jej ciążowa zachcianka. Nie są to ani ogórki, ani słodycze - dla wielu odpowiedź gwiazdy może być zaskoczeniem. 

Ciążowa zachcianka Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio, Rafał Maślak oraz Ida Nowakowska niebawem powitają na świecie nowych członków rodziny. Dla Rafała będzie to drugie dziecko, Klaudia i Ida zostaną mamami po raz pierwszy. To właśnie ciąże były powodem ich spotkania na kanapie "Pytania na śniadanie". Wszyscy byli w świetnych humorach. Klaudia Halejcio uchyliła nawet rąbka tajemnicy na temat swoich ciążowych zachcianek. Gwiazda również wyznała, że czuje się świetnie, dlatego nie zrezygnowała z pracy.

Dosyć dobrze się miewam. Na brak energii nie narzekam, pewnie dlatego, że ten etap przed ciążą był intensywny i nadal dużo pracuję. Nie mam takich mocnych zachcianek, choć był czas, w którym myślałam, że bez soku pomarańczowego nie będę w stanie funkcjonować. To była jedyna zachcianka - przyznała szczerze Klaudia Halejcio.  

Jak dowodzą naukowcy, sok pomarańczowy, dzięki złożoności matrycy odżywczej, jest świetnym uzupełnieniem diety kobiet ciężarnych. Jedna szklanka (ok. 200 ml) dostarcza nawet do 90% dziennego zapotrzebowania na witaminę C. To również źródło cennego kwasu fioliowego - niezbędnego składnika w menu przyszłych mam.

Klaudii Halejcio, która na początku czerwca przywita na świecie swoje maleństwo, życzymy dużo zdrowia i lodówki pełnej soku!

ZOBACZ TAKŻE: Płeć dziecka Klaudii Halejcio wyszła na jaw przez przypadek. Co się stało?