Klaudia Halejcio to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Aktorka co i rusz pokazuje się na imprezach show-biznesowych w kolorowych sukienkach i fantazyjnych stylizacjach, o których następnego dnia mówi cała Polska. Rzadko jednak decyduje się na drastyczne zmiany fryzury. Dlatego, kiedy ostatnio pokazała na Instagramie zupełnie odmieniony wizerunek, jej fani byli w szoku. Klaudia Halejcio postanowiła przefarbować włosy na rudo. "- Nie tylko kalendarz przypominał mi o nadejściu wiosny, ale i pierwsze porządne promienie słoneczne wpadające przez okno do mojego domu" - napisała pod zdjęciem aktorka. Opinie internautów są zgodne: Halejcio wygląda świetnie, bo ładnemu po prostu we wszystkim ładnie!

Klaudia Halejcio w rudych włosach na Instagramie

Klaudia Halejcio to 28-letnia aktorka znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość". O Klaudii zrobiło się głośno w 2014 roku, kiedy to związała się ze swoim partnerem z Tańca z Gwiazdami, Tomaszem Barańskim. Ich związek, mimo że potwierdzony okładką w magazynie Gala, nie przetrwał jednak próby czasu i pod koniec 2016 roku aktorka potwierdziła informację o rozstaniu z Barańskim. Mimo to media nadal się nią interesowały, a producenci serialowi i teatralni zasypywali ją kolejnymi ofertami. Nic zatem dziwnego, że Klaudia Halejcio cały czas jest jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd podczas gal, premier, pokazów mody i innych eventów show-biznesowych.

Klaudia Halejcio razem z Pauliną Krupińską wystąpiła również w programie "Dance, dance, dance". Dziewczyny odpadły w trzecim odcinku show, a ich odejście z programu wywołało wiele kontrowersji, głównie przez szokującą wypowiedź Pauliny Krupińskiej.

POLECAMY: PAULINA KRUPIŃSKA pokłóciła się z Ewą Chodakowską? Sprawdź, o co chodzi

Zobacz, jak wygląda Klaudia Halejcio w rudych włosach --->