Klaudia Kucharska została Miss Polski Nastolatek 2017. Dziewczyna ma zaledwie piętnaście lat, dopiero co ukończyła gimnazjum. Koronę przejęła od dotychczasowej miss, Patrycji Pabis. Klaudia Kucharska ma 178 centymetrów wzrostu oraz idealne wymiary: 90-66-90. Jeszcze kilka tygodni temu chodziła do szkoły, teraz ma już wakacje. Świadectwem z czerwonym paskiem Klaudia pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku. Jak widać, nowa Miss Nastolatek jest nie tylko piękna, ale i inteligentna.

Konkursy Miss cieszą się w Polsce ogromną popularnością. To one wykreowały modelki, które do dziś świetnie radzą sobie w świecie show-biznesu. Przykładem może być Paulina Krupińska, o której co i rusz jest głośno. Świetnie radzi sobie także Marcelina Zawadzka, prowadząca Pytanie na Śniadanie. Karierę w mediach zrobiła też Rozalia Mancewicz, nie mówiąc o Ewie Wachowicz i Anecie Kręglickiej, która jako jedyna Polka w historii (!) została Miss World.

ZOBACZ:  MARCELINA ZAWADZKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI nową hot parą. To już oficjalne! [ZDJĘCIA]

Tym razem głośno jest o konkursie Miss Polski Nastolatek 2017. Wybrano najpiękniejszą nastolatkę w Polsce. To Klaudia Kucharska. Kucharska od kilku dni nosi koronę Miss Polski Nastolatek 2017. Jak większość nastolatek, Klaudia jest bardzo aktywna w sieci. Zdjęcia, jakimi dzieli się z fanami,  robią wrażenie!

Z całego serduszka chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy od samego początku wspierali mnie, pomagali w trudnych chwilach i wierzyli do samego końca - podziękowała na Instagramie Klaudia Kucharska.

Klaudia Kucharska w nagrodę za wygranie konkursu Miss Polski Nastolatek dostała nie tylko koronę, ale też wycieczkę do Hiszpanii oraz rower. Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda Miss Polski Nastolatek 2017, Klaudia Kucharska!

Powtórzy karierę Zawadzkiej i Krupińskiej?