Klaudia Kulawik kilkanaście lat temu zachwyciła widzów "Mam talent" swoim wykonaniem utworu "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. 11-letnia wówczas dziewczynka doszła do finału, w którym ostatecznie przegrała z duetem akrobatycznym Melkart Ball. Dziś Klaudia Kulawik ma 22 lata i jest dojrzałą wokalistką oraz młodą kobietą. Dziewczyna zmieniła się nie do poznania. Od czasu "Mam talent", bardzo rozwinęła się muzycznie, a w 2017 roku skończyła drugi stopień szkoły muzycznej i rozpoczęła studia w Londynie. Tworzy własne teksty i muzykę, a niedawno wypuściła swój najnowszy singiel.

Klaudia Kulawik: kiedyś i dziś

Klaudia Kulawik opublikowała właśnie swój najnowszy singiel „Woman phenomenally”, do którego nagrała również teledysk. Fanom młodej wokalistki podoba się, że dziewczyna postanowiła iść pod prąd i w kompozycji słychać nieoczywiste rozwiązania rytmiczne.

„Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną. W klipie zaśpiewa dla Was 'Goddes' Woman. Choć ten obrazek to tylko skrawek tego, czym kobiecość jest. Na co dzień jestem zwykła, najzwyklejsza. Choć to nie grzech czuć się pięknie! A tak też się czułam się na planie teledysku – fenomenalnie! Wsłuchajcie się w słowa!”  - opisała swój nowy teledysk Klaudia Kulawik.

Nowego utworu Klaudii Kulawik możecie posłuchać poniżej, a w GALERIIobejrzycie metamorfozę wokalistki.