Klaudia Zielińska ma 22 lata i pochodzi z Iławy, jednak na co dzień mieszka oraz pracuje w Londynie. Dziewczyna za namową mamy, przestała uczyć się w Polsce i wyjechała do Wielkiej Brytanii. Aspirująca piosenkarka pragnęła mieć "lepsze życie". Jednak czar szybko prysł i wielki sen zmienił się w dość okrutną rzeczywistość - przez nieukończenie szkoły i brak znajomości języka angielskiego, jedyną opcją dla Klaudii była praca w firmie sprzątającej. Uczestniczka "Projekt Lady" wyznaje, że jej matka bardziej traktuje ją jako koleżankę do wspólnych imprez, niż jak kogoś, dla kogo powinna być autorytetem. Dziewczyna nie może nie niej polegać i to ona musi się nią opiekować. Poza tym to od niej Zielińska nauczyła się łatwo wchodzić w konflikty. Po rodzicielce odziedziczyła również trudny charakter, który niewątpliwie utrudnia jej relacje z innymi, ale jest atutem w programie "Projekt Lady".

Jednym z problemów Klaudii Zielińskiej jest też to, że nie potrafi rozmawiać o swoich problemach i przez to często się awanturuje. 22-latka mieszka w Anglii z chłopakiem, na którego, jak podkreśla, nie może liczyć w żadnej sytuacji. Wydaje jej się, że rodzina i przyjaciele zamiast ją wspierać w ciężkich chwilach i zachęcać do dalszego rozwoju, są wobec niej obojętni. Na Instagramie Klaudię Zielińską można znaleźć pod nazwą @klaudiazielinska_official. Na swoim profilu pokazuje zdjęcia z programu, dodaje filmiki, na których śpiewa i stylizacje, jakie wybiera na co dzień. Dziewczyna marzy o tym, aby wrócić do Polski i zacząć życia na nowo. Choć jest utalentowana wokalnie, to jednak porzuciła już marzenie o śpiewaniu.

Teraz Klaudia, dzięki wsparciu mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, w programie "Projekt Lady" ma szansę na to, aby odmienić swoje dotychczasowe życie. 

Zobacz metamorfozę i zdjęcia Klaudii Zielińskiej w GALERII >>

Ma szansę wygrać "Projekt Lady"?

SPRAWDŹ TEŻ: AGATA MIELCARZ Kim jest uczestniczka "Projekt Lady 2019"?