Karolina Pajączkowska kilka lat temu brała udział w "Top Model", mogliśmy też oglądać ją w TVN24 czy lokalnej telewizji NTL. Od listopada pracuje w TVP Info, jednak dopiero kilka dni temu usłyszała o niej cała Polska. Niestety nie w związku z jej pracą dziennikarską, a... wyglądem. Części widzów nie spodobał się fakt, że Karolina jest atrakcyjną blondynką, która eksponuje swoje walory.

Karolina Pajączkowska w ogniu krytyki

We wtorek gwiazda TVP Info postanowiła skomentować w mediach społecznościowych hejt, jakiego doświadczyła w związku z... głębokim dekoltem, który zaprezentowała w pracy. Pajączkowska zwróciła uwagę na seksizm, który jej dotknął:

TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna- napisała. Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai... To jest chore!!!! Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my, wszystkie kobiety, wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu! Obudźcie się ludzie.

Burza wokół dziennikarki dotarła też do jej koleżanek i kolegów po fachu. O dziwo, nie mogła liczyć na wsparcie innej prezenterki telewizyjnej, Agnieszki Gozdyry. Gwiazda Polsatu pozwoliła sobie na złośliwość względem Pajączkowskiej:

Bez żadnego trybu. Jeśli kobieta doczepi sobie czy dopompuje to i owo, a potem ma pretensję, że to widać, to pokazuje jedynie, że rozumu doczepić się nie da - czytamy na Twitterze.

Karolinę zabolały słowa prowadzącej "Skandalistów". Dziennikarka TVP Info odpowiedziała:

Nie wiem co powiedzieć... dziennikarka, którą oglądałam w telewizji jeszcze jako dziecko, pisze teraz tak krzywdzące mnie treści. Co ja pani zrobiłam? Tak trudno szanować drugiego człowieka? Pani nie jest już dziennikarką. Pani jest oprawcą.

Swój komentarz w sprawie atrakcyjnej prowadzącej z telewizji publicznej zostawił też... Leszek Miller:

Droga Pani, oczywiście, że są kobiety ładne i inteligentne. Mogę to zaświadczyć. A biust proszę zawsze nosić ze sobą - napisał były premier.