Agnieszka Więdłocha powraca w komedii romantycznej "Kobieta sukcesu". Na ekranie zobaczymy również zdobywcę Telekamery 2018 w kategorii Aktor - Mikołaja Roznerskiego, a także Bartosza Gelnera, Tomasza Karolaka, Małgorzatę Foremniak oraz debiutującą na dużym ekranie Julię Wieniawę. Reżyserem filmu jest Robert Wichrowski, czyli twórca głośnego dramatu "Syn Królowej Śniegu".

Agnieszka Więdłocha jest świetną aktorką i potrafi grać role komediowe na poważnie, co jest bardzo istotne. A to, że jest taką dynamiczną, szybko działającą kobietą, tylko pomaga jej wcielić się w postać, którą ma do zagrania. Można pomyśleć, że kobieta sukcesu to taka osoba, której wszystko się udaje. A naszej bohaterce nie wszystko układa się po jej myśli i bardzo często musi walczyć z przeciwnościami losu, dlatego ostatecznie najważniejsze jest pytanie, czy odniesie sukces, czy nie - mówi reżyser o roli Agnieszki Więdłochy.

ZOBACZ: TELEKAMERY 2018 WYNIKI: kto wygrał? Pełna lista zwycięzców

Więdłocha i Wieniawa zagrały siostry

Główną bohaterką filmu "Kobieta sukcesu" jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (w tej roli Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. 

Premiera "Kobiety sukcesu" w kinach w całej Polsce już 8 marca, w Dzień Kobiet. Zwiastun nowego filmu z Agnieszką Więdłochą i Julią Wieniawą możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej.