"Kobiety Mafii" to najnowszy film Patryka Vegi. Tym razem reżyser znów opowiada o kobietach, ale tych naprawdę niebezpiecznych. "Kobiety Mafii" to już drugi film, do którego Vega zaprosił Bogusława Lindę, a także kolejny, przy którym współpracował m.in. z Katarzyną Warnke, Agnieszką Dygant i Olgą Bołądź. Gwiazdą premiery była też młodziutka Julia Wieniawa, która wcieliła się w córkę bohatera granego przez Lindę. Obejrzeć "Kobiety Mafii" przyszli też Karolina Szostak, Grażyna Szapołowska, Andrzej Sołtysik, a nawet Sarsa! Nie zabrakło oczywiście sprawcy całego zamieszania, czyli reżysera i producenta Patryka Vegi. Na premierze towarzyszyła mu żona. Zobaczcie zdjęcia z premiery filmu "Kobiety Mafii" w naszej GALERII! Aktualizujemy je na bieżąco. "Kobiety Mafii" w kinach w całej Polsce już od piątku, 23 lutego.

Premiera filmu "Kobiety Mafii" - zobacz GWIAZDY na czerwonym dywanie>>

Kobiety Mafii - o czym jest film?

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską, sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant).

Kobiety Mafii - kiedy w kinie?

"Kobiety Mafii", najnowszy film Patryka Vegi, miał swoją galową premierę we wtorek, 20 lutego. Produkcja trafi do kin w całej Polsce 22 lutego. Vega zasłynął jako reżyser kontrowersyjnych filmów, dla jednych zbyt brutalnych, dla innych zbyt wulgarnych, które jednak cieszą się olbrzymią popularnością. Każdy nowy film Vegi pod względem oryginalności przebija poprzedni. "Botoks" podzielił publiczność na wielkich wielbicieli i zaciętych krytyków. Jednak, choć nie spodobał się recenzentom, zyskał ogromny rozgłos i został najpopularniejszą polską produkcją 2017 roku.

Polecamy wywiad z Patrykiem Vegą w naszym programie "GALA STUDIO":