Uczestnicy kolejnego odcinka „Kocham Cię, Polsko!” będą musieli wykazać się dużą wiedzą dotyczącą naszego kraju, ale na pewno przyda im się też odrobina szczęścia. Tomasz Kammel do swojej drużyny zaprosi prawdziwych mistrzów w swoich dziedzinach. Razem z nim o zwycięstwo zawalczą: mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak, hokeista Mariusz Czerkawski i kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz. Antek z kolei postawi na aktorów, którzy na stałe wpisali się w historię polskiego kina. W jego ekipie znajdą się: Hanna Śleszyńska, Tomasz Stockinger i Joanna Kurowska.

„Kocham Cię, Polsko!” - kiedy emisja na antenie TVP2?

Sportowcy z drużyny Tomasza od spacerów wśród kwitnących drzew wolą wyczerpujące treningi. Czy aktorzy wykorzystają zmęczenie swoich przeciwników i zaatakują w najkorzystniejszym momencie? Rywalizacja z pewnością będzie zaciekła, możemy spodziewać się też licznych niespodzianek.

Najnowszy odcinek „Kocham Cię, Polsko!” już w sobotę 14 kwietnia o godzinie 20:05 w TVP2. Gościem muzycznym odcinka będzie Andrzej Rybiński w piosence „Nie liczę godzin i lat”. Obejrzycie ten sportowo-aktorski odcinek patriotycznego show TVP? Zobaczcie zapowiedź tego odcinka w naszym WIDEO: